Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 13 Stycznia 2023

6 powodów, aby wybrać catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit

Jeżeli decydujemy się zamówienie posiłków w formie cateringu dietetycznego, pudełkowego na dowóz do domu powinniśmy dobrze zapoznać się z ofertą firm, które działają w naszym mieście. To bardzo ważne, abyśmy nie kierowali się tylko ceną zestawu, ponieważ możemy się rozczarować jakością dostarczonego jedzenia. Na co więc zwracać uwagę?

Internet czy portale social media praktycznie zalane są reklamami rozmaitych firmy z branży cateringu pudełkowego na dowóz do domu czy miejsca pracy klienta. Firmy cateringowe w całej Polsce prześcigają się na rozmaite rabaty, promocje, obniżki cen. Mają w tym jeden cel – zdobycie jak największej ilości klientów, niestety bardzo często niskie ceny okupione są…niską jakością dostarczanych potraw.

Niestety zdarza się, że za najniższą cenę otrzymujemy dania przygotowane z kiepskiej jakości składników spożywczych, a do tego diety pudełkowe dostarczane są do klientów często z odległych miejsc w Polsce, nie mają już nic wspólnego ze świeżością potraw. Pudełka z potrawami dietetycznymi są rozwożone po całej Polsce nawet przez okres dwóch dni, często samochodami bez funkcji chodni. Można się więc domyśleć, jak takie dania wyglądają i smakują po dotarciu do odbiorcy.

Dlatego prezentujemy Wam 6 powodów, dla których warto zamówić dania w formie cateringu pudełkowego firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu.
 

1. Mniam Mniam Fit catering na miejscu, w Elblągu – dostawa jeszcze tej samej nocy

Jeżeli mieszkacie w Elblągu lub najbliższych okolicach, to bardzo ważne, aby catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz do domu czy miejsca pracy docierał do Was zaraz po przygotowaniu wszystkich dań. Wtedy posiłki nie tracą swojej świeżości, aromatu i smaku. Nie spędzają wielu godzin w transporcie, jadąc nawet kilkaset kilometrów do klienta.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta działa w Elblągu. Tu ma swój duży budynek firmowy, gdzie znajduje się olbrzymia (ponad 1000 m2), doskonale wyposażona kuchnia, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty związane z branżą gastronomiczną. Ponadto w budynku firmowym oddzielnie zlokalizowana jest pakowalnia, magazyny, chłodnia, mroźnia, biuro obsługi klienta oraz gabinety dietetyczek klinicznych.

Kucharze Mniam Mniam Fit, przygotowują wszystkie dania tej samej nocy, która poprzedza ranek dostaw do klientów. Oznacza to, że wszystkie dania przygotowywane są z najwyższej jakości produktów spożywczych do godz. 3.00 w nocy. Dania następnie są pakowane do pudełek i rano rozpoczyna się rozwożenie zamówionych dań do klientów samochodami-chłodniami. Czyli każdy klient, który zamówił swoją dietę pudełkową w Mniam Mniam Fit w Elblągu, otrzymuje w pudełku 5 świeżych posiłków na cały dzień praktycznie w ciągu kilku godzin od zakończenia ich przygotowywania.
 

2. Doskonali kucharze, restauracyjny smak dań marki Mniam Mniam Fit

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.
 

3. Skuteczne diety Mniam Mniam Fit, potwierdzone przez zadowolonych klientów

Jak wskazują dietetycy Mniam Mniam Fit, 80 procent redukcji wagi to odpowiednia dieta, a reszta to już potrzebny wysiłek fizyczny. Jak więc widać, niezwykle ważne jest to co codziennie jemy. Jeśli chcemy więc osiągnąć znakomite efekty związane np. z redukcją naszej wagi, warto, aby dietę specjalnie dla nas przygotowali profesjonalni dietetycy.

Taki zespół specjalistów z dziedziny dietetyki, także dietetyki klinicznej posiada firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu. Mniam Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę profesjonalnych dietetyków nad klientem i Jego zdrowiem.

Mamy wiele dowodów na to (prawdziwe relacje naszych klientów), że diety Mniam Mniam Fit przygotowane przez naszych dietetyków są niezwykle skuteczne w realizacji założonych zamierzeń odnośnie diet przez naszych klientów.

4. Opieka dietetyczna dla klientów Mniam Mniam Fit – diety „szyte na miarę”

Dietetycy Mniam Mniam Fit posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę – praktycznie „uszytą na miarę” wymagań i oczekiwań klienta.

Marka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.
 

5. Marka Premium – najlepsze i świeże składniki dań

Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych od lokalnych dostawców, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i jak najszybsze dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.
 

6. Szybki kontakt z konsultantami i dietetykami Mniam Mniam Fit w Elblągu

Każdy klient Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta w Elblągu ma szybki i bezproblemowy kontakt z firmą – tu nie ma żadnej infolinii, gdzie godzinami czekacie na połączenie z konsultantem, który udziela standardowych odpowiedzi.

Od razu macie szybki kontakt z Biurem Obsługi Klienta Mniam Mniam Fit lub z naszymi dietetyczkami – kontakt możliwy jest przez telefon, messenger na facebooku czy osobiście w siedzibie firmy przy ul. Dąbrowskiego 33 w Elblągu.

Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów