Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas

Dlaczego Mniam

Ikony

Eat Healthy, Be Healthy

Żywność jest bardzo ważna, ma znaczenie nie tylko przy zachowaniu zdrowia, ale również kształtowania naszych sylwetek – czyli mówiąc wprost – to co jemy wpływa na cały nasz całokształt, od zdrowia fizycznego, psychicznego, aż do redukcji zbędnej masy ciała. Wiemy co mówimy!

Cała baza wiedzy i lata doświadczenia pozwoliła nam z pewnym krokiem ruszyć z otwarciem kolejnej gałęzi gospodarczej jakim jest catering dietetyczny.

Nasz zespół cechuję wspólna pasja do zdrowego odżywiania oraz dobrego jedzenia. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby posiłki, które gotowane są dla naszych klientów były różnorodne, smaczne oraz dostarczały maksymalne ilości składników odżywczych wpływających na dobry stan zdrowia oraz samopoczucia.

Naszym hasłem jest “EAT HEALTHY, BE HEALTHY “ - czyli jedz zdrowo, bądź zdrowy.

Catering „Mniam Mniam Fit” jest dla osób, które lubią smacznie zjeść, chcą zadbać o swoje zdrowie, i osiągnąć idealną sylwetkę bez zbędnych restrykcji i wyrzeczeń.

jakość i świeżość

jakość i świeżość

Codzienne dostawy od zaufanych i sprawdzonych dostawców umożliwiają nam zapewnienie najwyższej możliwej jakości dań, które codziennie trafiają do setek klientów, którzy nam zaufali.

indywidualna oferta

indywidualna oferta

Są produkty spożywcze które Ci szkodzą? Nietolerancje pokarmowe utrudniają Ci funkcjonowanie i korzystanie z innych cateringów? Dla nas to nie problem. Skontaktuj się z nami, abyśmy wspólnie opracowali dietę spełniającą Twoje oczikiwania.

profesjonalny zespół

profesjonalny zespół

Każdego dnia sztab profesjonalnych dietetyków, kucharzy, kierowców i osób zarządzających niestrudzenie pracuje, aby nasi klienci codzienne mogli cieszyć się smakiem i jakością zamkniętymi w pudełku!

niezawodny kontakt i obsługa klienta

niezawodny kontakt i obsługa klienta

Codziennie pozostajemy do dyspozycji pod wskazanymi numerami telefonów i adresem mailowym. Ponadto sprawnie i rzeczowo odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości za pośrednictwem social mediów - Instagrama i Facebooka. Masz pytania? Napisz do nas w dowolnej chwili i oczekuj na odpowiedź, która nadejdzie już wkrótce.

bezpłatne konsultacje dietetyczne

bezpłatne konsultacje dietetyczne

Zmagasz się z pewnymi dolegliwościami zdrowotnymi? Nie umiesz stwierdzić jaka dieta jest dla Ciebie odpowiednia lub chcesz posiadać możliwość monitorowania swoich postępów i omawiania ich z profesjonalistą? Nasi dietetycy pozostają dla Ciebie dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy i za pośrednictwem telefonu.

Założycielka Mniam Fit

Na czele „Mniam Mniam Fit” stoi zaś nieszablonowa, wyjątkowa osoba – Wioleta Stępczyńska – twórczyni sukcesu Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu – najlepszej tego typu placówki oświatowej w Polsce. Czego się nie dotknie, robi to z pasją, energią, niestandardowo, ze zdrową dawką szaleństwa. Co najważniejsze, z olbrzymim pożytkiem dla tych, do których skierowane są te działania.

- Jako mama trójki dzieci oraz osoba zajmująca się prowadzeniem firmy doskonale wiem, jak ciężko jest wygospodarować czas dla siebie, aby zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie – mówi Wioleta Stępczyńska. – Przez wiele lat sądziłam, że aby utrzymać odpowiednią figurę muszę katować się na siłowni oraz żyć na przysłowiowym liściu sałaty. Bardzo długo trzymałam mocny reżim żywieniowy, mylnie sądząc, że im mniej zjem, tym bardziej schudnę.

Profile
Profile

Wysoka jakość od sprawdzonych dostawców

Jakość naszej żywności potwierdzają najbardziej wymagający klienci!

Produkty do naszych dań dostarczają nam na bieżąco lokalni producenci żywności. To stanowi gwarancję jakości produktów oraz gwarancję ich świeżości. W ten sposób mamy pewność, że wszystkie dania Cateringu „Mniam Mniam Fit” są smaczne i zdrowe co potwierdzają nasi zadowoleni klienci!

Nasza olbrzymia baza wiedzy i doświadczenia pozwoliła nam zdecydowanie ruszyć z cateringiem dietetycznym, pudełkowym na dowóz. Mamy „na pokładzie” wspaniałych dietetyków, profesjonalnych kucharz, fachowców od zarządzania tym przedsięwzięciem oraz pasję do zdrowego odżywiania.

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów