WIOSENNY rabat - 23% z kodem: MM23
Zamów dietę ze zniżką kod: MM23
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas

Covid 19

Troszczymy się o naszych Klientów w okresie pandemii COVID-19

Pandemii COVID-19 nie należy lekceważyć. Nasze zdrowie i życie jest najważniejsze i najcenniejsze. Dlatego zespół „Mniam Mniam Catering Dietetyczny” w Elblągu dokłada wszelkich starań i dba o reżim sanitarny, aby zapewnić Klientom nie tylko dietetyczne i smaczne posiłki, ale również nie narażać Was na ryzyko zarażenia koronawirusem.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju wprowadziliśmy szereg działań i procedur, które mają zapobiegać ewentualnemu rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19.

Przekazujemy te informacje w celu rozwiana wśród naszych klientów jakichkolwiek wątpliwości dotyczących naszych procedur sanitarnych i dbania o najwyższy standard higieny podczas przygotowywania posiłków i ich dostarczania dla Klientów.

Oto nasze rygorystyczne procedury

  • Podczas pandemii dostawy towarów do naszej firmy przebiegają bezproblemowo i nie ma zagrożenia opóźnień – wszystkie terminy zostają zachowane.
  • Nasi pracownicy podczas procedury dostawy towarów do firmy zachowują wszystkie rygorystyczne zasady bezpieczeństwa i higieny. Nie ma możliwości skażenia żywności.
  • Wszystkie posiłki przygotowywane są w naszej, własnej kuchni, która znajduje się w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu. Ponieważ codziennie karmimy również dzieci, wszystkie procedury i normy sanitarne są bezwzględnie przez nas przestrzegane.
  • Wszyscy nasi pracownicy posiadają aktualne badania lekarskie oraz ważne książeczki Sanepid. Codziennie również monitorujemy stan zdrowia naszych pracowników oraz mierzona jest ich temperatura.
  • W okresie pandemicznym nasz zespół pracuje w odzieży ochronnej, maseczkach oraz jednorazowych rękawiczkach. Wchodząc na teren firmy każdy pracownik zobowiązany jest do dezynfekcji dłoni.
  • Wszystkie pomieszczenia naszej firmy oraz całe wyposażenie są na bieżąco dezynfekowane.
  • Dostawcy, którzy dowożą posiłki do Państwa mieszkań wyposażeni są w maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe oraz specjalistyczne płyny do odkażania. Kierowcy podczas odbioru posiłków z naszej firmy nie przebywają na terenie zakładu. Nie mają kontaktu z pracownikami firmy oraz z nie zapakowaną żywnością.

Jednocześnie podkreślamy, że cały czas monitorujemy sytuację epidemiologiczną w kraju i mieście oraz stosujemy się do wszystkich norm i wytycznych rządowych w tej sprawie.

Mamy nadzieję, że docenią Państwo fakt, że również dzięki naszym stałym dostawom posiłków „Mniam Mniam Fit Catering” w Elblągu unikacie stania w kolejkach w sklepach, a tym samym znacznie ograniczacie możliwość zakażenia się wirusem COVID-19.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 516 434 701

Zamów z promocją

rabat -23%

kod: MM23

Zamów