Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 18 Listopada 2021

Black Friday w Mniam Fit Catering w Elblągu. Już teraz zgarnij extra rabat!

Black Friday – a więc dzień niezwykłych promocji zakupowych coraz bliżej! A to oznacza, że zaczynamy polować na wiele interesujących okazji. Dlatego warto też postawić na swoje zdrowie, wygodę i dobry smak. Mniam Mniam Fit Catering z Elbląga oferuje teraz sporą promocję na pyszne i zdrowe dania pudełkowe na dowóz.

26 listopada br., w ten dzień wypada piątek – i uwaga, jest to tzw. Black Friday. Oznacza to szereg okazji zakupowych, ponieważ wiele firm urządza w tym dniu interesujące przeceny i akcje rabatowe. Można wiele rzeczy kupić zdecydowanie taniej niż w inne dni.

Oprócz polowania na rozmaite okazje i często całkowicie niepotrzebne nam rzeczy, pomyślcie również o swoim zdrowiu, codziennej wygodzie, wspaniałym smaku – który będzie pieścił Wasze podniebienia.

Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu na dowóz ogłasza teraz 4-dniowy Black Friday!

Nasz 4-dniowy Black Friday rozpoczyna się 25 listopada i potrwa do 28 listopada – każdy będzie więc miał odpowiednio dużo czasu, aby zapoznać się z ofertą dań pudełkowych Mniam Mniam Fit Catering w Elblągu.

Jeżeli w te dni złożycie zamówienia na dowolny zestaw diet z oferty Mniam Mniam Fit Catering w Elblągu i posłużycie się kodem BLACKMNIAM15 – otrzymacie aż 15 procentowy rabat na każdą z opcji dostępnych w ofercie firmy (rabat nie dotyczy oferty Mniam Obiadków). Bez względu na długość czasu zamówienia.

Nasza oferta dostępna jest tu: https://mniammniam.elblag.pl/strony/diety

Dlaczego warto więc wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki. Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa potraw. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – masz więc pewność, że Twoje zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tylko najlepsze i świeże składniki. Przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Jeżeli chcesz już teraz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów