Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 18 Listopada 2022

Black Week z Mniam Fit! Zgarnij teraz rabat 20 procent!

Jeśli nie teraz to kiedy? Kiedy zdecydujesz się zmienić swoje nawyki żywieniowe i swoje życie? Kiedy postawisz na zdrowie, świeżość, energię, urodę, młodość? Teraz możesz sięgnąć po diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu i w Black Week odmienisz swoje życie!

„Jesteś tym, co jesz” – to jest stara, ale jakże prawdziwa maksyma. To jest prawdą, że to co codziennie spożywamy wpływa na nas w bardzo szeroki sposób. Jeśli odżywiasz się głównie w fast-foodach i jesz codziennie tzw. „śmieciowe jedzenie” nie zdziw się, że wkrótce będziesz borykać się z problemami nadwagi, nadciśnienia tętniczego, a to dopiero początek wielu dolegliwości. Nie mówiąc już o tym, że w ten sposób nie dostarczasz swojemu organizmowi potrzebnych składników odżywczych, z których możesz zbudować energię i dobre samopoczucie na cały dzień.

Możesz spojrzeć na swój organizm jak na samochód. Kiedy dostarczasz swojemu silnikowi dobrej jakości paliwa, będziesz jeździł dłużej i bardziej komfortowo, bez troski o ewentualne awarie. Jednak, jeśli stawiasz na słabej jakości paliwo, te może w dłuższym czasie poczynić spore szkody w silniku w Twoim samochodzie oraz w jego podzespołach.

Dlatego tak ważne jest, abyście dostarczali swojemu organizmowi najlepszych składników odżywczych.

Jedz więc smacznie, jak w restauracji i zdrowo z cateringiem dietetycznym, pudełkowym Mniam Mniam Fit w Elblągu. Oszczędź swój czas na robienie zakupów i gotowanie, zadbaj o zdrowe, jedz smaczne i zdrowe posiłki.

Teraz skorzystaj właśnie z niebywałej okazji i zamów pasujące Tobie diety z oferty Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu w ramach Black Week korzystając z rabatu w wysokości 20 procent!. W tym celu w zamówieniu wykorzystaj hasło „black”

Dlaczego warto wybrać ofertę cateringu pudełkowego na dowóz Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. To oznacza, że klienci dostają zawsze świeże potrawy. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki. Jesteśmy cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że nasze dania są po prostu pyszne. Potrawy przygotowują profesjonalni kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa potraw. Zamawiając pudełkowy catering na dowzów w Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu zawsze otrzymujecie swoje smaczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacicie za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – macie więc pewność, że Wasze zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości i smaku naszych potraw.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Atrakcyjny system rabatowy dla klientów. Skarbonka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to rewelacyjny program lojalnościowy, dzięki któremu stali klienci mogą zyskać bardzo ciekawe bonusy przy zamawianiu kolejnych diet pudełkowych i polecaniu oferty Mniam Mniam Fit innym. W panelu klienta każdy ma możliwość zbierania punktów i zamiany ich na korzyści.

Więcej o tym przeczytacie tu: Skarbonka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Obsługa klienta

tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk / Menager

tel: 517 347 015

e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów