Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 4 Sierpnia 2021

Brak pomysłu na obiad? Mamy Mniam Mniam Obiadek

Brak pomysłu na obiad? Mamy Mniam Obiadek

Brak pomysłu na obiad? Mamy Mniam Mniam Obiadek

Ileż to razy zastanawiacie się „co dziś na obiad”? Czasami nie chce nam się już wymyślać kolejnych dań, a do restauracji również nie zawsze mamy ochotę pójść. Gdyby tak taki domowy, dobry obiad trafił do nas? Jest na to odpowiednie rozwiązanie.

Smaczny, domowy obiad z dowozem do domu w Elblągu

Nie każdy z nas ma ochotę na gotowanie codziennie świeżych obiadów. Czasami mamy ochotę zjeść coś „domowego”, nie restauracyjnego, ale na codzienne gotowanie nie mam czasu czy ochoty. Zamawianie dań z restauracji również nas nie cieszy – wolelibyśmy zjeść normalny, zdrowy, domowy obiad. Często też dania z restauracji są po prostu za drogie, aby je codziennie zamawiać. Szukamy więc czegoś tańszego, jednocześnie zdrowego i „domowego”.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu ma na to gotowe i szybkie rozwiązanie. To Mniam Obiadek – dwudaniowy, pyszny, domowy obiad, który nie zrujnuje Waszych portfeli. Dwudaniowy obiad „jak u mam” kosztuje tylko 25 zł, i to już razem z dostawą do domu!

Mniam Obiadek – obiad jak u mamy!

„Mniam Obiadek” to przygotowywany tylko z najlepszych, świeżych produktów, przez wykwalifikowane kucharki codziennie gotujące dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, smaczne zestawy obiadowe – smaczne jak te, które jadamy w domach.

Przygotowywane zawsze z doskonałej jakości produktów oraz niezwykle smaczne, zdrowe i pożywne.

Zweryfikowane i sprawdzone przez najbardziej wymagających cenzorów – czyli dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu i ich rodziców.

Już teraz każdy w Elblągu i najbliższych okolicach ma możliwość zamówienia smacznego, domowego obiadu złożonego z dania głównego oraz zupy, który zawsze zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Z menu „Mniam Obiadku” można zapoznać się tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiadek

Obiady Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu dostarczane są codziennie w godzinach 12:00-16:00.

Przy złożeniu zamówienia istnieje możliwość wpisania preferowanej godziny dostarczenia. Kurier dowiezie posiłek do miejsca pracy lub będzie czekał pod Twoimi drzwiami w domu.

Cena Mniam Obiadku to 25 zł (zupa, drugie danie). Dowóz do klienta gratis.

Zamówić Mniam Obiadek można tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiadek

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów