Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 4 Listopada 2022

Brak pomysłu na śniadania, lunch czy obiad? Zamów pyszne dania „oferty specjalnej” Mniam Fit

Ochota na zdrowe, pyszne śniadanie lub smaczny obiad dowieziony do miejsca pracy lub zamieszkania? Nie ma problemu. Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu – codziennie przygotowujący diety pudełkowe dla swoich klientów rozszerzył swoje usługi, wprowadzając ofertę specjalną – na dania lunchowe i obiadowe.

Śniadanie to podstawa codziennych posiłków, które każdego dnia wpływają na nasze zdrowie, kondycję organizmu i energię na cały dzień. Do tego oczywiście przydałby się pyszny lunch oraz smaczny, oryginalny obiad. Tak, aby nie martwić się co dziś zjemy na śniadanie i obiad.

Tymczasem coraz więcej osób, w pogodni za codziennym obowiązkami związanymi z pracą, prowadzeniem firmy czy wychowywaniem dzieci po prostu nie ma czasu na przygotowanie i zjedzenie pożywnego, smacznego śniadania i lunchu. Obiad też często jest problematyczny. Nie mamy nawet czasu pójść do restauracji czy baru w ciągu dnia. Więc zamawiamy coś na szybko typu fast-food. Później zaś okazuje się, że te posiłki nie zapewniają nam ani dobrego smaku, świeżości czy odpowiedniej dawki energii i potrzebnych naszym organizmom składników odżywczych.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu, ta uznana wśród swoich klientów marka pudełkowego cateringu dietetycznego na dowóz wprowadziła również ofertę specjalną – specjalnie przygotowaną dla tych osób, które nie zamawiają na określoną ilość dni cateringu dietetycznego, pudełkowe na dowóz, ale chciałyby codziennie smaczne i zdrowo się odżywiać.

Teraz możesz codziennie cieszyć się zdrowymi i pysznymi daniami śniadaniowymi, lunchowymi i obiadowymi.

Nie masz pomysłu na obiad? Znudziły Wam się już domowe śniadania? Chcecie zjeść w pracy coś pysznego, świeżego i przy okazji zdrowego?

Nie ma problemu – wystarczy zapoznać się z codziennym menu oferty specjalnej firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu, wybrać przynajmniej trzy dania, zamówić je i nasz kuriera dowiezie wszystko pod wskazany adres.

W tej ofercie na każdy dzień znajdziecie pyszne śniadania, smaczne i zaskakujące dania na lunch, obłędne wręcz desery czy pożywne, świeże, zaskakujące smakiem i różnorodnością dania obiadowe. Do tego smaczne, orzeźwiające, zdrowe soki owocowe lub wody mineralne.

Możecie więc samodzielnie skomponować własne menu z naszej oferty specjalnej Mniam Mniam Fit na cały dzień – dla siebie, męża, dziecka, mamy, taty – czyli dla całej rodziny!

Codziennie w pracy czy w domu możecie więc cieszyć się zdrowym, pysznym jedzeniem!

Oferta specjalna Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu zapewnia Wam więc każdego dnia smaczne dania na śniadania, lunch i obiad. Nie musicie więc martwić się codziennie co zjeść na śniadanie w domu, w pracy lub co przygotować na obiad.

Codziennie możecie wybierać ze specjalnie przygotowywanego dla Was menu oferty specjalnej, która jest zamieszczana na stronie na facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Jeżeli zamówienie będzie dotyczyło trzech dań z oferty specjalnej, kurier Mniam Mniam Fit dostarczy Wam zamówione dania za darmo! Nigdzie nie musicie chodzić czy jeździć – zamówcie Wasz zestaw codziennie do godz. 17.00, a kolejnego dnia rano Wasze zamówione dania zostaną dowiezione pod wskazany adres.

Zamówienia telefoniczne: 516 434 701.

 

Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Gwarancja jakości. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów