Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 4 Kwietnia 2022

Catering Dietetyczny Mniam Fit jest firmą ekologiczną

Catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Elblągu dostarcza gotowe dania w rozmaitych pojemnikach. Cała dieta przyjeżdża w kartonowym, estetycznym pudełku. Natomiast napoje i desery w butelkach i słoiczkach. Nie musicie ich wyrzucać, jeśli takowych rzeczy nie potrzebujecie, My je zabierzemy z powrotem.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu promuje ekologię

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu propaguje nie tylko zdrowe, świadome odżywianie i wykorzystywanie tylko naturalnych, świeżych produktów, ale również promuje zdrowy styl życia. To zaś oznacza, że bardzo dużą uwagę w naszym dietetycznym, pudełkowym cateringu na dowóz przywiązujemy do ekologii i postaw proekologicznych.

Dlatego otrzymujecie od nas pyszne, zdrowe dania w kartonowym pudełku, napoje zaś i desery w szklanych opakowaniach.

Wiemy też, że również dla Was dbałość o ekologię i zmniejszenie zanieczyszczenia naszej planety odpadkami jest bardzo ważne. Dlatego jeśli nie potrzebujecie naszych kartonowych pudełek, szklanych butelek i słoiczków po deserach – chętnie je od Was obierzemy.

Możecie zostawić je w miejscu, w którym kierowca przywozi dla Was dietę Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu, a kierowca w nocy wszystko zabierze i przywiezie do nas abyśmy mogli dać im drugie życie. Wiemy, że dbacie o ekologie, a my chętnie Wam w tym pomożemy.

catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Elblągu

Oczywiście wszystkie szklane pojemniki przed ponownym użyciem zostaną dokładnie wyparzane w odpowiednio przeznaczonej do tego maszynie.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu – dba o świeżość posiłków

Nie tylko dbamy o ekologię, ale również kładziemy bardzo duży nacisk na świeże i zdrowe produkty. Nie chcemy, aby nasze posiłki docierały do Was po wielu godzinach, przewożone w zwykłych samochodach dostawczych.

Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu posiada flotę specjalnych samochodów dostawczych, które są przystosowane do przewozu posiłków. Oznacza to, że pojazdy z logo elbląskiego Piekarczyka mają funkcję chłodni.

Dzięki temu zamówione diety pudełkowe docierają codziennie do klientów zawsze świeże, w odpowiedniej dla przewozu żywności temperaturze. Cały proces przygotowania posiłków – od ich przyrządzania, przez pakowanie w pudełka oraz do samochodów-chłodni jest ściśle kontrolowany.

Wszystkie nasze dania pudełkowe przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy samochodami z funkcją chłodni, specjalnie przeznaczonych do przewozu żywności – dostawy do klientów są realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone do klientów nie spędzają więc wielu godzin w transporcie.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Dlatego Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz daje klientom gwarancję świeżości, jakości i smaku. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych restauracjach w Trójmieście i stolicy.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.

Nie musisz nam wierzyć na słowo!

Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy na dowóz w Elblągu tylko na jeden dzień, na test lub kupić pojedynczą dietę lub jeden posiłek w punkcie sprzedaży na parterze Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów