ZDROWY rabat na diety! - 20%
Z miłości do zdrowia -20% z kodem: ZDROWO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 23 Stycznia 2024

Catering dietetyczny, pudełkowy Mniam Fit pysznie, smacznie, zdrowo „gra” z WOŚP

Mniam Fit najlepszy catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz oraz Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu „grają” wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Obie firmy z Elbląga przygotowały specjalne promocje dla wszystkich chętnych, którzy korzystają z ich oferty i chcę wesprzeć WOŚP.

Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy na dowóz gra z WOŚP


Firma Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy na dowóz w Elblągu włącza się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Mniam Fit na aukcję wystawi diety w opcji FLEX z wyborem menu.

„W dniu 26.01.2024 odbędzie się licytacja naszych diet a uzbierana kwota trafi w 100% do WOŚP! Tego dnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu a my aby ogrzać poczęstujemy dzieci oraz rodziców pyszną, zimową herbatką. Pamiętajcie, pomaganie jest SUPER”!

Każdy więc, kto potrzebuje pudełkowej diety na dowóz, może teraz takie zdrowe, pyszne, rewelacyjne dania zamówić – z dowozem do domu lub miejsca pracy, a jednocześnie wesprzeć również wspaniałe dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!


Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu gra z WOŚP
 

 „Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już od wielu lat, ponieważ idea tej akcji charytatywnej jest nam bardzo bliska. W Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu cały czas uczymy dzieci empatii, zrozumienia, tolerancji i potrzeby niesienia pomocy wszystkim potrzebującym – bez względu na kolor skóry, narodowość czy wyznawaną wiarę. Dlatego zawsze chętnie organizujemy w naszym żłobku, przedszkolu i zerówce w Elblągu nasz mały, lokalny sztabik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jak możemy, wspieramy tą szlachetną ideę pomocy innym dzieciom” – informuje Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu.

Z tej okazji Mały Europejczyk przygotował loterię fantową dla elblążan, a w niej moc niespodzianek do wylosowania: wspaniałe zabawki, pyszne, domowe ciasta.

To jednak nie wszystkie niespodzianki! Mamy specjalną akcję! Każdy, kto zapisze swoje dziecko do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu w dniach 22.01 – 26.01.2024 r. zapłaci tylko pół czesnego!
 

Co należy zrobić ?

- zadzwonić pod numer 515 406 883 i umówić się na spotkanie,

- zapisać swoje dziecko do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu i… wrzucić połowę kwoty czesnego do puszki WOŚP!


32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku.


Cel Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Fundacja planuje kupić urządzania dla diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne, diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry, diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy, rehabilitacji - sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc, torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.
 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Tu nie ma mowy o tym, aby pudełkowa dieta Mniam Fit Catering Dietetyczny była niesmaczna. Kwestia smaku jest postawiona wysoko – dania mają być nie tylko zdrowe, przygotowane z najświeższych i najlepszych produktów, ale mają być również smaczne – jak w najlepszej restauracji.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o kwestie smaku.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.


Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny?

Świeże i najwyższej jakości produkty. Wszystkie nasze dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo.

Dostawa potraw zawsze na czas. Zamawiając diety w Mniam Fit Cateringu Dietetycznym zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania zawsze na czas. Wozimy je do klientów samochodami z funkcją chłodni, co oznacza, że wszystkie dania docierają do klientów w domach czy miejscach pracy zawsze świeże.

Gwarancja jakości. W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.


Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.


Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń.

Podczas korzystania z diet Mniam Fit Cateringu Dietetycznego klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.
 

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej.
 

Dietę pudełkową na dowóz Mniam Fit można zamówić tu:  Zamów dietę Mniam Fit


Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo, Augustów, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Wawrów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Tarnów, Zakopane, Kołobrzeg, Koszalin, Leszno, Ostróda, Olsztyn, Konin, Gniezno, Kostrzyn, Starachowice, Radom.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -20%

kod: ZDROWO

Zamów