Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 12 Maja 2023

Catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Fit. Najlepszy posiłek dla pracowników

Jak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowia, regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25%. Jeśli więc pracownicy będą otrzymywali w jedzeniu wszystkie niezbędne wartości odżywczych, podniosą zarówno sprawność psychiczną, jak i fizyczną. Ich praca stanie się bardziej efektywna. Jak zorganizować takie posiłki dla pracowników? Tu z pomocą przychodzi firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Mniam Fit - najlepszy catering pudełkowy dla pracowników biura

Czym jest zdrowy, wydajny posiłek dla pracowników? Odpowiedź nie będzie jednoznaczna. Wiele osób zmaga się z różnego rodzajami nietolerancjami i alergiami pokarmowymi. Dlatego to co jemy nie powinno nam szkodzić czy wzmagać przykrych dolegliwości, ale odżywiać, dodawać energii i pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie. Jeżeli odpowiednio zadbamy o to, z czego nasz posiłek będzie się składał, organizm z pewnością nam za to podziękuje.

Istotną sprawą jest by codzienny posiłek w pracy zawierał odpowiednie ilości białka, tłuszczów i węglowodanów i błonnika.
 

Siedzący tryb pracy – co najlepiej jeść?

Musimy wiedzieć, że wielogodzinna, siedząca praca przy komputerze wymaga, aby nasze posiłki były lekkie, ale jednocześnie sycące. Ważne, aby utrzymać odpowiednią dietę. Dlatego spożywane przez pracowników posiłki powinny być dobrze skomponowane i przygotowywane odpowiednio wcześnie.

Najlepiej, aby zajął się tym profesjonalny dietetyk, a takich właśnie posiada firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Warto dodać, że bardzo dużym błędem jest kupowanie przez pracowników śniadania czy innych przekąsek na szybko, w drodze do pracy.

Samodzielne przygotowywanie zdrowych posiłków jest jednak sporym wyzwaniem. Dlatego idealnym rozwiązaniem odpowiednio zbilansowanych dań dla pracowników może być dostarczanych do siedziby firmy posiłków w formie cateringu dietetycznego, pudełkowego na dowóz Mniam Fit.
 

Mniam Fit catering dietetyczny na dowóz - to najlepsza opcja dla pracowników biura

Tu idealnym rozwiązaniem jest dostarczanie do biura gotowych posiłków w formie cateringu dietetycznego, pudełkowego na dowóz marki Mniam Fit. Gotowe posiłki to również ogromna oszczędność czasu dla pracowników biura. Nie będą musieli wychodzić z biura do pobliskich restauracji, barów czy sklepów po posiłki.

Catering dietetyczny Mniam Fit dostarczany do pracy to także wygoda i ogromny wybór dań, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

To rozwiązanie doskonałe także dla osób zmagających się z problemami jelitowymi czy alergiami pokarmowymi. Wybierając posiłki skomponowane tak, by nie zawierały szkodliwych produktów, które wywołują uciążliwe dolegliwości, w rezultacie zyskujemy zdecydowaną poprawę samopoczucia a nawet stanu zdrowia.

Nie można zapominać także o aspekcie finansowym, gdyż wybór gotowego cateringu to obecnie – biorąc pod uwagę ceny produktów spożywczych i energii elektrycznej – bardzo atrakcyjna cenowo opcja. Nie tylko dla zapracowanych.
 

Dlaczego warto wybrać diety Mniam Fit Pudełkowy Catering na dowóz?

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą samochodami-chłodniami dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne, zdrowe posiłki w formie pudełkowej. Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.


Szybka dostawa diety pudełkowej Mniam Fit pod wskazany adres. 

Zamawiając diety w Mniam Fit Cateringu Dietetycznym zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – masz więc pewność, że Twoje zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków na dowóz. W Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty diety pudełkowej Mniam Fit, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami.

Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

Jeżeli chcesz już teraz zamówić dietetyczny catering pudełkowy na dowóz Mniam Fit możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com    
 

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Gdzie dowozimy catering Mniam Fit w PolsceMniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów