Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 28 Listopada 2022

Catering świąteczny Mniam Mniam Fit w Elblągu. Nie stój w kuchni, ciesz się świętami!

Boże Narodzenie to najbardziej lubiane typowo rodzinne święto. To czas wspólnych spotkań w gronie rodziny czy znajomych, dobrego jedzenia i zasłużonego odpoczynku. Dlatego w te święta zrób sobie prezent – nie stój w kuchni przed świętami i w ich trakcie. Zamów pyszne, świąteczne potrawy ze specjalnego menu Mniam Mniam Fit w Elblągu.

Catering świąteczny Mniam Mniam Fit w Elblągu - najlepszy i najsmaczniejszy wybór tradycyjnych dań na święta.


Ciężko sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia bez pysznych potraw królujących na świątecznym stole. To one, oprócz choinki i prezentów, tworzą niepowtarzalny wręcz nastrój tych świąt. Już na kilka dni przed Wigilią cały dom z reguły wypełnia zapach pysznych, tradycyjnych potraw. Będziemy się nimi cieszyć podczas wspólnych biesiad przy świątecznym stole.

No właśnie, dla wielu osób jednak przygotowania dużej ilości potraw świątecznych to prawdziwa udręka. To spędzanie czasu w kolejkach i męczące zakupy, wielogodzinne stanie w kuchni już na kilka dni przed świętami, aby przygotować najważniejsze dania. Później, już w czasie świąt, również jest sporo pracy związanej z gotowaniem czy odgrzewaniem. Oznacza to, że musimy się naprawdę napracować, aby przygotować pyszne, świąteczne potrawy.

A gdyby tak wszystko, co kojarzy się ze smakiem Bożego Narodzenia trafiło na nasze stoły już gotowe, pachnące, świeże, pyszne? Wystarczy tylko rozpakować i podać. My zaś w te święta mielibyśmy po prostu czas dla siebie, dla rodziny oraz znajomych? Możemy sobie po prostu spokojnie odpocząć.

Kusząca perspektywa, ale jak najbardziej realna. Wystarczy, że skorzystacie teraz z zamówienia z oferty cateringu świątecznego Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Wystarczy spojrzeć na propozycję oferty cateringu świątecznego Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu. Mamy tu tradycyjne pierogi, krokiety, kołduny, paszteciki. Dania na ciepło to pyszne, tradycyjne potrawy z mięsa i ryb. Nie mogło też zabraknąć ryby „po grecku” czy tradycyjnej sałatki jarzynowej. Słowem – palce lizać.

Wszystkie potrawy przygotowywane są przez kucharzy firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Trójmieście i Warszawie. Ponadto wszystkie nasze dania przygotowywane są ze świeżych, najlepszych dostępnych na rynku produktów. To wszystko zaś zaprawione wprost idealnym smakiem, co spowoduje, że te święta Bożego Narodzenia z daniami Mniam Mniam Fit w Elblągu po prostu będą niezapomniane.

Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Diety dowozimy tej samej nocy, kiedy potrawy są przygotowane. Wozimy je do klientów samochodami z funkcją chłodni, co oznacza, że wszystkie dania docierają do klientów w domach czy miejscach pracy zawsze świeże.

Gwarancja jakości. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni. Możesz także samodzielnie określić ile posiłków na cały dzień potrzebujesz (trzy lub pięć do wyboru).

Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Warto zapamiętać, że Mniam Mniam Fit to catering PREMIUM!

Jesteście zainteresowani wyborem diet pudełkowych na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Obsługa klienta

tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów