Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 5 Lipca 2021

Chcesz być zdrowy i mieć energię? Jedz zdrowo z Mniam Fit Catering

„Jesteś tym co jesz” – brzmi stare porzekadło. Jeszcze inne dodaje „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Nie od dziś wiadomo, że to co jemy codziennie wpływa na nas samych – na nasze zdrowie, samopoczucie, na dawkę codziennej energii. Jeśli chcesz jeść zdrowo i mieć energię na cały dzień – koniecznie wypróbuj diety oferowane przez firmę Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu.

Zdrowa dieta Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu.

Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu – jesteście tym co jecie

Żyjemy w ciągłym biegu, w pośpiechu, nie mamy czasu na nic. Z uciekającymi godzinami walczymy oszczędzając czas na przygotowaniu posiłków. Jemy coś „w locie”, na szybko, jakiś fast-food, batonik, hot-dog na stacji benzynowej. Ciągle ścigamy się z uciekającym czasem, a pierwszą ofiarą takiej gonitwy jest…nasze zdrowie. Przy okazji zaś okazuje się, że tej naszej „życiowej energii” to jednak nam nie starcza do końca dnia, a po południu padamy już zmęczenia na kanapę i jedyne na co mamy jeszcze siły to wzięcie do ręki pilota telewizora.

Wiele osób, aktywnych zawodowo czy biznesowo powie – ale nie mamy czasu na przygotowywanie w ciągu dnia zdrowych posiłków. Dietetyczne jedzenie wymaga sporo zachodu w jego przygotowaniu. To strata cennego czasu! Lepiej zjem coś w przelocie i popiję energetykiem. I to jest kolejny krok do rujnowania swojego zdrowia – a przecież tak naprawdę nic bardziej cennego nie mamy w naszym życiu.

 A gdyby tak zdrowie i świeże pożywienie na cały dzień czekało już rano na Was pod drzwiami domu lub miejsca pracy? Gdybyście nie musieli poświęcać czasu na przygotowywanie codziennie świeżych, zdrowych, dietetycznych posiłków? Nie tracili czasu na poszukiwanie odpowiednich produktów i stanie w kuchni?

Odpowiedzią na ten problem jest oferta firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu

Co ważne, marka działa na miejscu, w naszym mieście – co jest gwarancją zawsze świeżych posiłków, przygotowywanych w noc poprzedzającą dostawy. Zamówione diety pudełkowe nie spędzają wielu godzin w transporcie z innych miast w Polsce, jadąc do klientów w Elblągu. Tu masz gwarancję najlepszych, zawsze świeżych i zdrowych produktów.

„Mniam Mniam Fit” – dlaczego warto zamówić catering dietetyczny w Elblągu tej firmie?

To bardzo trafne pytanie – na rynku funkcjonuje w końcu wiele firm, które zajmują się cateringiem dietetycznym dostarczanym klientom prosto do domu. Dlaczego więc akurat Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu? Z prostego powodu – bo firma olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu różnych diet żywieniowych. Karmi codziennie najbardziej wymagających klientów – dzieci ze żłobka i przedszkola. Ma doskonałych kucharzy, profesjonalnie wyposażoną i spełniającą najwyższe normy kuchnię oraz dietetyków doświadczonych w swojej profesji, dla których układanie przepisów i przygotowanie posiłków to prawdziwa pasja do zdrowego stylu odżywiania.

Więcej o tym: https://mniammniam.elblag.pl/artykuly/czym-wyroznia-sie-mniam-mniam-catering-dietetyczny-w-elblagu-od-innych,20.htm

Catering pudełkowy na dowóz „Mniam Mniam Fit” Elbląg - tylko zdrowie i świeże produkty!

„Mniam Mniam Fit” powstało na bazie wieloletniego doświadczeniem w żywieniu dzieci przedszkolnych i żłobkowych. Praktyka żywieniowa najbardziej wymagających klientów – dzieci, nauczyła firmę podchodzić bezkompromisowo do wyboru świeżych i zdrowych produktów. Tu nie ma w tym przypadku miejsca na kompromisy.

- Żywność jest bardzo ważna, ma znaczenie nie tylko przy zachowaniu zdrowia, ale również kształtowania naszych sylwetek – czyli mówiąc wprost – to co jemy wpływa na cały nasz całokształt, od zdrowia fizycznego, psychicznego, aż do redukcji zbędnej masy ciała. Wiemy co mówimy – informują specjaliści Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Catering dietetyczny na dowóz „Mniam Mniam Fit” w Elblągu jest dla osób, które lubią smacznie zjeść, chcą zadbać o swoje zdrowie, i osiągnąć idealną sylwetkę bez zbędnych restrykcji i wyrzeczeń.

Produkty do dań dostarczają na bieżąco lokalni producenci żywności. To stanowi gwarancję jakości produktów oraz gwarancję ich świeżości. W ten sposób mamy pewność, że wszystkie dania Cateringu „Mniam Mniam Fit” w Elblągu są smaczne i zdrowe co potwierdzają dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu! Dodatkowo mamy „na pokładzie” wspaniałych dietetyków, profesjonalnych kucharz, fachowców od zarządzania tym przedsięwzięciem oraz pasję do zdrowego odżywiania.

Catering dietetyczny „Mniam Mniam Fit” Elbląg – jakość naszej żywności potwierdzają najbardziej wymagający klienci!

Na czele „Mniam Mniam Fit” stoi zaś nieszablonowa, wyjątkowa osoba – Wioleta Stępczyńska – twórczyni sukcesu Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu – najlepszej tego typu placówki oświatowej w Polsce. Czego się nie dotknie, robi to z pasją, energią, niestandardowo ze zdrową dawką szaleństwa. Co najważniejsze, z olbrzymim pożytkiem dla tych, do których skierowane są te działania.

Wioleta Stępczyńska ten „zdrowy catering” najpierw wypróbowała na sobie. Zauważyła, że jedząc odpowiednio przygotowane posiłki, według opracowanej diety, nie tylko zachowuje szczupłą sylwetkę, ale również ma więcej energii i siły, aby nawet po pracy mieć czas dla dzieci czy też wpaść na siłownię. Kobieta, w pełni aktywna zawodowo i pełnoetatowa matka oraz żona miała dzięki temu jeszcze siłę, aby mimo nakładu pracy, do swojego kalendarza dołożyć dwugodzinne treningi.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów