Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 21 Września 2021

Chcesz zgubić wagę bez efektu „jojo”? Zmień nawyki żywieniowe!

Chcesz zgubić wagę bez efektu „jojo”? Zmień nawyki żywieniowe!

Chcesz zgubić wagę bez efektu „jojo”? Zmień nawyki żywieniowe!

Diety cud nie działają? Po zgubieniu wagi do odpowiedniego poziomu i porzuceniu rygoru diety wracamy szybko do nadprogramowych kilogramów? Tak nie musi być – ale konieczna będzie tu zmiana nawyków żywieniowych, zwłaszcza gdy Twoja przemiana materii nie pozwala za bardzo na kulinarne szaleństwa. Pomocą będą zaś diety firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Odchudzanie bez efektu jo-jo z dietami Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Zasada jest dość prosta – jeśli dostarczamy naszemu organizmowi zbyt dużą dawkę kalorii, bez ich utraty – będziemy tyli. Dlatego wiele osób wchodzi w rygorystyczne diety restrykcyjne, po których gubi zbędne kilogramy. Jednak w momencie, gdy rezygnujemy już ze stosowania diety i zaczynamy jeść normalne posiłki, takie jak sprzed stosowania diety, znów zaczynamy tyć. To może przytłoczyć każdego.

Dlatego kluczem do utrzymania wagi w normie będzie całkowita zmiana nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna. Rezygnacja z produktów przetworzonych, cukrów, tzw. fast-foodów na rzecz produktów zdrowych i niskich kalorycznie.

Jeśli nie wiesz w jaki sposób przygotowywać dla siebie odpowiednie posiłki dietetyczne na cały dzień, możesz je zamówić w firmie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu oraz zasięgnąć bezpłatnej porady dietetyczki firmy.

Ile kalorii będzie dla nas odpowiednie?

Zaczynając przygodę z odchudzaniem, powinniśmy oszacować nasze zapotrzebowanie kaloryczne. Pomoże nam to w ustalić jaka dieta będzie dla nas odpowiednia. Żeby schudnąć musimy być w deficycie kalorycznym, czyli spożywać mniej kalorii niż zużywamy.  Aby dobrać odpowiednią kaloryczność musimy obliczyć swoje całkowite zapotrzebowanie energetyczne, na co składa się Podstawowa Przemiana Materii i Aktywność Fizyczna.

Aktywność fizyczna

Podstawowa Przemiana Materii mówi nam, ile powinniśmy spożywać kalorii w spoczynku. Ilość aktywności fizycznej określamy za pomocą współczynnika aktywności fizycznej (PAL).

Dodatkowo powinniśmy doliczyć energię, jaką przeznaczamy nie tylko w postaci ćwiczeń, ale również na spontaniczną aktywność fizyczną, tzw. NEAT.

Używanie schodów zamiast windy, spacer z psem, przejście się pieszo do miejsca docelowego, chodzenie podczas rozmowy telefonicznej, odkurzanie - te przykłady możemy zaliczyć do spontanicznej aktywności fizycznej. Warto wprowadzić je do swojego życia, gdyż pozwalają nam na zgubienie tkanki tłuszczowej.

Więcej o tym przeczytacie tu: Jak skutecznie schudnąć?

Żeby schudnąć trzeba...jeść

Nawet jeśli jesteśmy na redukcji, nie powinniśmy chodzić głodni. Nie pomoże nam drastyczne obcinanie kalorii. Jeśli dostarczymy zbyt mało pożywienia, nasz organizm w końcu upomni się o nie i wtedy rzucimy się na wszystko, co mamy pod ręką.

Dlatego odpowiednią opcją będzie skorzystanie z gotowych diet cateringu pudełkowego na dowóz w Elblągu przygotowywanego przez markę Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny. Otrzymamy na cały dzień pełnowartościowe, zdrowe i smaczne posiłki, które spowodują, że nie będziemy głodować gubiąc nadprogramowe kilogramy.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny znajduje się w Elblągu. Dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone do klientów nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Firma daje klientom gwarancję świeżości i jakości.

Mniam Mniam Fit Pudełkowym Catering Dietetyczny w Elblągu jest pewny świeżości, jakości i smaku naszych dań. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.

Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy na dowóz w Elblągu tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Łatwość zamówienia pudełkowego cateringu dietetycznego w Elblągu

Dokładamy wszelkich starań, aby proces zamówienia pudełkowego cateringu dietetycznego na dowóz w Elblągu była łatwa i szybka. Dlatego cały proces można wykonać z poziomu strony internetowej. Tu możemy wybrać dietę pudełkową, która będzie nam odpowiadała, składamy zamówienie przez specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej, podajemy adres dostaw i…już możemy czekać na dowóz pudełkowego cateringu dietetycznego.

Jeśli jednak potrzebujemy konsultacji w sprawie wyboru odpowiedniej diety przy zamówieniu pudełkowego cateringu dietetycznego w Elblągu, możemy bezpłatnie skonsultować się telefonicznie lub mailowo z dietetykami marki Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny – to catering restauracyjny

Warto wiedzieć, że Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne.  Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny to marka PREMIUM

Mniam Mniam Fit pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

Złóż zamówienie

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów