Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 16 Marca 2023

Chorujesz na Hashimoto? Pomoże dieta Mniam Fit

Diety Mniam Fit to nie tylko wsparcie dla tych osób, które chcą zredukować swoją wagę czy po prostu zdrowo się odżywiać, a nie mają czasu na zakupy czy gotowanie. Diety Mniam Fit wspierają również osoby, które zmagają się z chorobami przewlekłymi, w których dieta ma bardzo duże znaczenie. Jeśli chorujesz na Hashimoto, odpowiednie odżywianie jest podstawą w opanowaniu choroby.

Choroba Hashimoto objawia się tym, że nasz układ odpornościowy atakuje tarczycę. Jest to choroba zapalna, znana również jako przewlekłe limfocytowe zapalenie tarczycy.  Choroba występować może zarówno przy podwyższonej czynności gruczołu, jak i przy normalnej lub zmniejszonej czynności gruczołu.

Z powodu procesu autoimmunologicznego w tkankach dochodzi do nacieków limfocytów, z upływem lat dochodzi zaś do zaniku tkanki gruczołowej, co prowadzi do niedoczynności tarczycy.

Choroba ta dotyka głównie kobiety w średnim wieku, ale może również dotykać mężczyzn i kobiety w każdym wieku a także dzieci.

Jak już wspomnieliśmy, oprócz prawidłowego leczenie również dieta w chorobie Hashimoto odgrywa niebagatelne znaczenie. Powinna zawierać odpowiednią ilość białka (drób, królik, wołowina, fermentowane produkty mleczne - jogurt, kefir i jaja), tłuszczy (wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3, czyli tłuste ryby morskie, olej lniany, siemię lniane), węglowodany (pełnoziarniste produkty zbożowe i kasze), warzywa i owoce.

Z jadłospisu należy wykluczyć całkowicie lub zminimalizować spożycie produktów z dużą zawartością cukrów prostych, które znajdują się w cukierkach, ciastkach, słodzonych dżemach oraz sokach z koncentratu.

Odpowiednia dieta w chorobie Hashimoto jest kluczowa. Pozwala wyciszyć symptomy tej dolegliwości oraz prowadzić normalne życie. Jeśli nie masz możliwości lub nie chcesz samodzielnie przygotowywać takiej diety, możesz ją zamówić w firmie Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Nasze diety przygotowują profesjonalne dietetyczki kliniczne, a wszystkie dania wykonują profesjonalni kucharze. Diety Mniam Fit są więc nie tylko świeże i zdrowe, ale i po prostu pyszne.

Nasza dieta dla osób chorych na Hashimoto zawiera: przeciwzapalne i bogate w antyoksydanty posiłki, cechują się niską zawartością goitrogenów, szczególnie polecana dla osób z zaburzeniami pracy tarczycy.

Zapewnij sobie stały poziom energii w ciągu dnia dzięki niskiemu indeksowi i ładunkowi glikemicznemu Twoich posiłków. Na potrzeby osób, zmagających się z chorobami tarczycy, w tym z chorobą Hashimoto, wzbogaciliśmy dietę Hashi w dodatkowe porcje składników przeciwzapalnych - orzechy, oliwę z oliwek, kolorowe warzywa i owoce. Ograniczyliśmy także udział surowych składników, zawierających owiane złą sławą goitrogeny i soję, która wg części badań naukowych może istotnie przyczyniać się do zaostrzenia procesów autoimmunologicznych, niszczących tarczycę. Jeśli chcesz się poczuć lepiej, ale nie masz głowy i kompetencji, aby ogarnąć wszystkie zalecenia i ograniczenia w pojedynkę, przybywamy z pomocą. Zamknęliśmy w pudełku to, co pozwoli Tobie i Twojej tarczycy funkcjonować lepiej i wydajniej każdego dnia.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

W Mniam Fit nie dzwonisz na infolinię i nie czekasz na połączenie z konsultantem. W Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz rozmawiasz przez telefon lub osobiście z dietetykami, którzy na bieżąco mogą konsultować Twoje cele oraz ewentualnie korygować dietę i oceniać jej efekty.
 

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701


Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej.

Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.


Mniam Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości. Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Mniam są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera. Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy na dowzó kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Bezpłatne porady dietetyków Mniam Mniam Fit. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń.

Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Mieszkasz w Elblągu? 
Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Elblągu
 

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniamfit.pl/gdzie-dowozimyMniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów