Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 16 Sierpnia 2021

Detox sokowy z Mniam Fit Catering Dietetyczny

Często łapiemy się na tym, że odczuwamy coraz częstsze zmęczenie pracą, domem, obowiązkami. Niby jesteśmy wypoczęci, ale brakuje nam sił nawet na podstawowe zadania. To może być efekt nadmiaru toksyn, które zgromadziły się w naszych organizmach. Pomoże tu specjalna oferta firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Czym jest detox sokowy firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu?

Odczuwasz ciągłe zmęczenie, twojej skórze brakuje blasku i stała się ziemista? A może masz problemy z koncentracją? Przyczyną może być nadmiar toksyn w organizmie. Na te problemy może pomóc starannie skomponowany przez Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu detox sokowy.

- Detox sokowy to dieta roślinna w postaci pięciu odżywczych soków owocowych oraz owocowo-warzywnych, przygotowywanych techniką cold press, która zapewnia maksymalne wartości składników odżywczych - witamin oraz mikro i makroskładników – wyjaśniają panie dietetyczki z elbląskiej firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny.

Dieta sokowa skierowana jest do osób dorosłych, którym zależy na dobrym samopoczuciu oraz poprawie jakości zdrowia.

Jakie korzyści mamy z zastosowania detoxu sokowego?

Taka dieta pomoże nam w oczyszczeniu organizmu z nadmiaru toksyn. Poprawi również jakość naszego snu, samopoczucia, koncentracji oraz pamięci.

Nie bez znaczenia będzie również zdrowa cera, mocne włosy i paznokcie.

Po zastosowaniu detoxu sokowego Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny możemy również liczyć na zwiększenie naszej odporności, utratę wagi oraz uczucie lekkości.

Stosując taką dietę dostarczymy naszemu organizmowi dużą ilość witamin, naturalnych antyoksydantów oraz poprawimy procesy trawienne.

Zalecamy stosowanie diety sokowej od 3 do 5 dni.

Czy detox sokowy może stosować każdy? Niestety nie. Taka dieta nie będzie odpowiednia dla kobiet w ciąży, w okresie laktacji, a także dzieci, młodzieży oraz osób w podeszłym wieku.

Catering dietetyczny „Mniam Mniam Fit” w Elblągu to idealny wybór dla osób, które pragną zmienić swój styl życia, wygląd czy też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale brakuje im czasu na dodatkowe godziny w kuchni. Chcą jeść zdrowo, dietetycznie i smacznie – jak w najlepszej restauracji.

Jeśli przed zamówienie konkretnych dań w Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny potrzebujesz porady dietetyka, możesz ją uzyskać pisząc na adres mailowy: dietetyk.mniammniam@gmail.com  lub dzwoniąc na numer 517 347 015. Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Realizacja dostaw posiłków odbywa się między godzinami: 01:00 - 8:00. Dostawa każdego pakietu z oferty oraz Mniam Obiadku jest darmowa!

Teraz można zamówić również dietę jednodniową – na wypróbowanie!

Zamówienia można składać tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów