Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 10 Września 2021

Dieta bez glutenu w Mniam Fit Catering Dietetyczny

Dietetyczne posiłki w formie cateringu pudełkowego na dowóz w Elblągu to duża wygoda dla klientów. Mamy praktycznie „z głowy” własnoręczne przygotowywanie dań na cały dzień. Jednakże wiele osób nie tylko chce gubić kilogramy czy też zdrowo się odżywiać, ale też walczy z wieloma chorobami – gdzie właśnie kwestia jedzenia odgrywa bardzo ważną rolę.

Dieta bez glutenu w Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy Dietetyczny na dowóz w Elblągu

 

Dieta bezglutenowa Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu – dla kogo?

Tak jest właśnie z osobami chorującymi na celiakię. One muszą, poprzez nietolerancję glutenu w pożywieniu, bardzo uważać na swoje codzienne posiłki. Tu nie można iść na żadne kompromisy.

Jednakże przygotowywanie posiłków na cały dzień, w oparciu o produkty bez glutenu, może być trudne i dość angażujące. Zwłaszcza, że osoby cierpiące np. na celiakię nie mogą po prostu podejść do jakiegokolwiek sklepu czy restauracji i kupić coś do jedzenia.

Dlatego marka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu, która oferuje odpowiednio przygotowane i zbilansowane diety na dowóz do klienta, ma w swojej ofercie również dietę bezglutenową.

Jak wyglądają dania bezglutenowe Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu?

Dieta „Standard Bez Glutenu” Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu dostarczy ci pięć pełnowartościowych posiłków.

Jadłospis naszej diety zawiera bezglutenowe zboża, pełnowartościowe białko pochodzenia zwierzęcego oraz roślinnego i zdrowe tłuszcze.

Zamawiając dietę na dowóz Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu nie musisz się już martwić o niedobory płynące z eliminacji zbóż glutenowych.

Zapewniamy gwarancję bezpieczeństwa oraz smaczne, restauracyjne dania, które pomogą ci w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia, samopoczucia oraz sylwetki.

Zobacz również inne nasze diety:

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny

Czym jest gluten? Kto nie powinien go spożywać?

Gluten to białko zapasowe, które występuje w pszenicy, życie, jęczmieniu, owsie. Dzięki właściwością glutenu możemy otrzymać kleiste, dające się formułować i lepić ciasto spożywcze.

Ten unikatowy składnik pszenicy stanowi 80% całkowitego białka w niej zawartego. Jest on mieszanką białek roślinnych należących do grupy prolamin: gliadyny zawartej w pszenicy, sekaliny zawartej w życie oraz jęczmiennej- hordeiny. Natomiast owies, który zawiera aweninę dla 95% osób stosujących dietę bezglutenową jest bezpieczny, ale pod warunkiem, iż jest czysty. Co oznacza, że z polskich upraw niestety musi również zostać wyeliminowany, gdyż możliwość zanieczyszczenia jest ogromna na każdym etapie produkcji.

Wskazaniem do stosowania diety eliminacyjnej - bezglutenowej jest:

  • Celiakia - choroba trzewna, autoimmunologiczna o podłożu genetycznym
  • Choroba Duhringa - tzw. „Skórna celiakia”
  • Nieceliakalna nietolerancja na gluten
  • Alergia na gluten lub pszenicę

Więcej o diecie bez glutenu przeczytasz tu:

Dieta bezglutenowa Mniam Mniam Fit w Elblągu

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej diecie bezglutenowej lub potrzebujesz pomocy przy wyborze idealnej diety dla siebie lub członka rodziny to skontaktuj się z dietetykiem Cateringu Mniam Mniam Elbląg pod numerem tel. 517-347-015 lub e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej: ZAMÓW TU

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów