Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 17 Stycznia 2023

Dieta Flex Mniam Mniam Fit w Elblągu. Teraz to Twój Wybór

Teraz nie musisz się już ograniczać do wyboru konkretnych diet z oferty firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu. Dzięki opcji Flex sami wybieracie z jakich dań ma zostać skomponowana Wasza codzienna dieta pudełkowa na dowóz do domu czy miejsca pracy.

Mniam Mniam Fit – najsmaczniejszy catering dietetyczny w Polsce

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to, według klientów, którzy wypróbowali wiele innych tego typu propozycji najsmaczniejszy catering na dowóz, w restauracyjnym smaku, wśród tych jakie zdarzyło im się zamawiać w ramach cateringu na dowóz do domu czy miejsca pracy.

Nic w tym dziwnego. Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu przede wszystkim stawia na jakość naszych produktów spożywczych oraz ich smak.

Klienci Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz chwalą przywożone przez naszych kurierów dania nie tylko za efekt w postaci gubienia kilogramów w ramach wybranych diet. Podkreślają również niezwykły smak naszych dań i niezwykłą różnorodność potraw w ramach wykupionego pakietu.

Co ważne, nasze posiłki w formie cateringu pudełkowego nie powodują znudzenia wśród klientów, a raczej wzbudzają zachwyt smakiem i zadowolenie z ich urozmaicenia.

Dieta Flex Mniam Mniam Fit – To Twój Wybór

Teraz wprowadzamy do naszej oferty opcję „Flex”, która spowoduje, że klienci cateringu dietetycznego Mniam Mniam Fit w Elblągu nie będą musieli się ograniczać tylko do określonych diet w naszym menu. Nasi klienci będą mogli teraz samodzielnie, dowolnie skomponować swoje własne dania na cały dzień z proponowanych przez nas 20 dań.

Do wyboru codziennie będą więc 4 różne zestawy śniadań, drugi śniadań, obiadów, podwieczorków i kolacji. To oznacza, że klienci Mniam Mniam Fit nie muszą teraz wykupywać konkretnej diety z naszego menu, ale będą mogli dowolnie komponować swoje własne posiłki z dostępnych 20 dań w naszej ofercie.

Dzięki temu nasi klienci sami zdecydują co chcą codziennie zamówić spośród proponowanych 20 dań dietetycznych w opcji Flex firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu. Teraz to będzie Twój wybór co chcesz codziennie dostać w swoim pudełku.

Postaw więc na wygodę, własny wybór bądź elastyczny i postaw na różnorodność z opcją Flex Mniam Mniam Fit. Sami ustalcie jakie posiłki chcecie codziennie dostać do domu czy miejsca pracy oraz samodzielnie określicie ich kaloryczność.

Do końca stycznia br., jeśli zamówicie dietę w opcji Flex, na hasło „Flex” przy zamówieniu zapłacicie tylko 58,90 zł za dzienną dietę, a otrzymacie aż pięć pysznych, świeżych, samodzielnie przez Was skomponowanych posiłków na cały dzień, z bezpłatnym dowozem do domu lub Waszego miejsca pracy.
 

Przeczytaj również: 6 powodów, aby wybrać catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit

 

Kompleksowa opieka dietetyczna dla klientów Mniam Mniam Fit

Marka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta w Elblągu realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

Dietetycy Mniam Mniam Fit w Elblągu posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701

Mniam Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Mniam są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera.

Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów