Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 13 Lipca 2021

Dieta i odchudzanie nie muszą być nudne. Wypróbuj dania Mniam Fit Catering Dietetyczny

Kiedy myślimy o odchudzaniu, dietach, liczeniu kalorii mamy przed oczami mdłe, nudne posiłki skrojone pod konkretny cel, pod założone wartości odżywcze. Smak? Po co, masz jeść i chudnąć! Dlatego jeśli jesteśmy na diecie, ciągle myślimy o normalnych, smacznych posiłkach. A co, jeśli powiemy Wam, że dieta może być smaczna, zdrowa i będzie przynosiła zakładane przez nas efekty?

Odchudzanie dietą z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Wioleta Stępczyńska, właścicielka marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu oraz dyrektor Niepublicznego Żłobka i Przedszkola w Elblągu wie coś o tym, jak zwyczajna dieta może być nudna i wywoływać niechęć do jej jedzenia.

Nie musisz stosować drakońskich diet, aby chudnąć z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny Elbląg

- Przez wiele lat sądziłam, że aby utrzymać odpowiednią figurę muszę katować się na siłowni oraz żyć na przysłowiowym liściu sałaty. Bardzo długo trzymałam mocny reżim żywieniowy, mylnie sądząc, że im mniej zjem, tym bardziej schudnę – mówi Wioleta Stępczyńska.

Jak dodaje, chudła, ale gdy tylko „poluzowała reżim” żywieniowy chcąc zjeść coś smacznego, wracała do dawnej wagi. Mimo wysiłku fizycznego i prowadzenia reżimu żywieniowego. Coś tu nie do końca „grało”, jak powinno…

- Na szczęście spotkałam na swojej drodze odpowiednie osoby, które mnie z tego błędu wyprowadziły. Kluczem do sukcesu, zdrowia i wspaniałej sylwetki jest nie tylko odpowiednia dawka wysiłku fizycznego, ale przede wszystkim dobrze opracowana dieta, która zapewnia częste i smaczne posiłki oraz to, że nie trzeba stale się głodzić – dodaje Wioleta Stępczyńska.

Zmień filozofię odżywania razem z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Sekretem idealnej figury i sylwetki jest nie tylko odpowiednia dawka wysiłku fizycznego, ale również zmiana filozofii myślenia o posiłkach. Nie powinniśmy katować się coraz to bardziej wymyślnymi dietami, ale bardzo świadome podejście do spożywanych posiłków.

Nie oznacza to jednak, że nasza dieta musi być nudna, mdła i niesmaczna.

Ten mit obala marka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu, która przygotowuje dla elblążan i mieszkańców najbliższej okolicy miasta pudełkowy catering dietetyczny.

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Tu nie ma mowy o tym, aby pudełkowa dieta Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny była niesmaczna. Kwestia smaku jest postawiona wysoko – dania mają być nie tylko zdrowe, przygotowane z najświeższych i najlepszych produktów, ale mają być również smaczne – jak w najlepszej restauracji.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu jest cateringiem restauracyjnym.

Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o kwestie smaku.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię (w budynku Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu) więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków.

Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie finalnie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Wszystkie potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

W Mniam Mniam Fit Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jecie więc nie tylko zdrowo, ale i smacznie – tak jakbyście zamówili dania na wynos z najlepszej restauracji.

Zobacz naszą ofertę:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/diety

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Odwiedź nas także na facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElbla  

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów