LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 31 Grudnia 2021

Dieta ketogeniczna w ofercie Mniam Fit Catering Dietetyczny

Marzycie o szybkiej i prostej redukcji wagi do określonego poziomu? Słyszeliście o diecie ketogenicznej ale boicie się ją wypróbować? Teraz taka opcja znajduje się w ofercie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu. Chudnij więc szybko dzięki diecie keto, pod opieką naszych dietetyków!

Dieta ketogeniczna w ofercie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu

Jednak ważna uwaga na początek. Dietę ketogeniczną polecamy osobom, które chcą schudnąć w dość szybkim czasie, oraz borykających się z częstym odczuwaniem głodu. Ważne – nie możemy mieć przeciwwskazań zdrowotnych do zastosowania diety keto, takich jak m.in choroby wątrobowe. 

Teraz nie musicie samodzielnie przygotowywać dla siebie diety ketogenicznej. Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy na dowóz ma w swojej ofercie dietę keto. Możecie skonsultować się z naszymi dietetykami i zamówić dla siebie dietę ketogeniczną na dowóz w Elblągu.

Zrobicie to szybko i łatwo tu: 

Zamów dietę ketogeniczną na dowóz


Jak działa dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna potocznie zwana dietą keto, jest dietą wysokotłuszczową, z umiarkowaną ilością białka oraz drastycznym ograniczeniem węglowodanów.

Ograniczenie węglowodanów w diecie do maksimum powoduje włączenie tzw. metabolicznego trybu awaryjnego, zwanego ketozą. W stanie ketozy tłuszcz rozkładany jest na mniejsze cząsteczki - ciała ketonowe, przez wątrobę. W tym stanie organizm zmuszony jest do traktowania tłuszczu jako głównego źródła energii.

Stosowanie diety ketogenicznej znacząco wiąże się z obniżeniem insuliny we krwi a podwyższone stężenie ciał ketonowych w organizmie znacznie zmniejszają uczucie głodu, co jest przydatnym efektem ubocznym podczas stosowania diety redukcyjnej.

Na czym polega dieta ketogeniczna Cateringu Dietetycznego Mniam Mniam Fit w Elblągu?

Dieta ketogeniczna opiera się na produktach tłuszczowych pochodzenia zarówno zwierzęcego, jak i roślinnego m. in.: mięsie, rybach, jajach, olejach, orzechach, nasionach, tłustym nabiale oraz warzywach i owocach zawierających małe ilości węglowodanów.

Taka dieta nie zawiera produktów wysokowęglowodanowych m.in zbóż, ale nie oznacza to, iż jest ona całkowicie bezglutenowa. Dlatego nie zalecamy jej osobom z celiakią bądź nietolerancją glutenu.

Dieta ketogeniczna Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu składa się z czterech posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu oraz kolacji.

Dostępne kaloryczności do wyboru to: 1500, 1800, 2000, 2500, 3000.

Dlaczego warto wybrać dietę ketogeniczną Mniam Mniam Pudełkowy Catering na dowóz w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w formie pudełkowej. Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa diety pudełkowej pod wskazany adres. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – masz więc pewność, że Twoje zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków na dowóz w Elblągu. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty diety pudełkowej w Elblągu, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków w Elblągu. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

 

Przeczytaj również:

5 powodów, dla których powinniście skorzystać z cateringu pudełkowego Mniam Mniam FitJeżeli chcesz już teraz zamówić dietetyczny catering pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit Catering w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com  

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów