LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 27 Czerwca 2022

Dieta na upały. Skorzystaj z oferty Mniam Fit Catering pudełkowy na dowóz

Temperatury za oknem mamy coraz wyższe. Także w naszych pomieszczeniach mieszkalnych czy w pracy coraz trudniej wytrzymać. Ciężko sobie wyobrazić teraz codzienne przygotowywanie potraw w kuchni, gdy pot zalewa nam oczy z gorąca. Tak jednak wcale nie musi być – możemy codziennie jeść świeże, zdrowe, pyszne posiłki, bez męczenia się w upalne dni w kuchni.

Temperatura przekracza w ciągu dnia nawet 30 stopni C. To powoduje, że ciężko nam funkcjonować codziennie w domu czy w pracy. Z pewnością też ostatnią rzeczą, o które myślimy, jest przygotowywanie posiłków w kuchni – zwłaszcza jeśli mamy cokolwiek gotować, smażyć, dusić, piec itp. To z pewnością nie jest dobry czas na gotowanie.

Ponadto w czasie tak wysokich temperatur na dworze powinniśmy również bardzo rozsądnie się odżywiać.

Co jeść w czasie upałów?

Na pewno najlepszą opcją na tak gorące dni jest dieta śródziemnomorska, oparta głównie na warzywach, owocach, jogurtach czy białym mięsie drobiowym. Idealne będą wszelkiego rodzaju warzywne sałatki i chłodniki.

Ponieważ w upalne dni mamy mniej ochoty na potrawy gorące, ale nasz organizm wciąż potrzebuje odpowiedniej ilości energii, wypróbujmy smakowite chłodniki z warzyw, makaron albo ryż z owocowym sosem jak za czasów dzieciństwa czy proste kanapki na bazie delikatnego pieczywa, pszennej tortilli lub wcześniej przyrządzonych naleśników, które nadziejemy pastami z twarożku, domowym hummusem, chrupkimi sałatami i innymi ulubionymi warzywami. Letnie potrawy nie są skomplikowane ani pracochłonne.

Koniecznie powinniśmy unikać natomiast alkoholu, ciężkich potraw, słodyczy, ograniczyć kawę.

Warto też zmniejszyć do minimum swoją aktywność w kuchni przy przygotowywaniu potraw. W końcu to teraz jedno z najbardziej gorących pomieszczeń w naszym domu czy mieszkaniu.

Idealne diety na upalne, letnie dni znajdziecie w ofercie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

https://mniammniam.elblag.pl/strony/diety

Można wybrać opcję dostosowaną do swoich potrzeb i zapomnieć w upalne lato o gotowaniu, smażeniu czy pieczeniu posiłków dla całej rodziny. Zamiast tego możecie wziąć swoje posiłki na balkon, taras, do parku czy nad wodę i w cieniu chroniącym przed słońcem rozkoszować się idealnym smakiem zdrowych i świeżych posiłków dostarczanych codziennie przez kurierów firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Pamiętajcie o nawodnieniu

Przy tak wysokich temperaturach, jakie obecnie panują na zewnątrz – podstawa to odpowiednie nawodnienie organizmu. Dlatego koniecznie miejcie przy sobie butelkę wody niegazowanej, zwłaszcza jeśli musicie wyjść na zewnątrz lub pracujecie na świeżym powietrzu. W takie gorące dni powinniśmy dostarczyć naszemu organizmowi w ciągu dnia minimum 1,5 litra wody lub naturalnych soków owocowych.

Ofertę świeżych, zdrowych, pysznych soków znajdziesz również w ofercie firmy Mniam Mniam Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

https://mniammniam.elblag.pl/strony/swieze-soki

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Więcej informacji:

Telefon: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów