LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 9 Lutego 2023

Dieta pudełkowa na dowóz i na każdą kieszeń. Poznajcie zalety Economy Mniam Mniam Fit

Pudełkowe diety na dowóz są za drogie i dlatego nie chcecie korzystać z takiego rozwiązania? Nic bardziej mylnego. Z dietą Economy firmy Mniam Mniam Fit możecie tylko stracić…zbędne kilogramy. Zyskacie zaś bardzo dużo.

Diety pudełkowe, na dowóz są za drogie? Tak mylnie uważa wiele osób. To nie do końca prawdziwe opinie. Ponieważ jeśli policzymy sobie dobrze, ile wydajemy pieniędzy w sklepach na różne produkty, ile czasu stoimy w kolejkach, jak wiele tego czasu zabiera nam gotowanie, smażenie, pieczenie. Ile kosztują media – prąd lub gaz?

Więc jeśli tak naprawdę uważnie policzymy, ile wydamy codziennie za dietę pudełkową Mniam Mniam Fit, w której otrzymamy trzy lub pięć posiłków na cały dzień, a ile z kolei będzie nas kosztowały wszystkie zakupy, prąd, gaz, nasz czas – no wiadomo – bezcenny. Okaże się, że rachunek ekonomiczny wcale nie będzie taki oczywisty.

No właśnie, nasza mała, domowa ekonomia jest tu bardzo ważna dla naszych rodzinnych budżetów i portfeli. Chcemy więc Wam zaprezentować naszą dietę Economy.

Jest ona, praktycznie pod każdym względem, skrojona tak, aby nie rujnować domowych finansów, a przy tym oczywiście zachowuje wszystkie walory diet marki Mniam Mniam Fit – tylko najlepsze, świeże produkty spożywcze, restauracyjny smak (nasze wszystkie dania przygotowują profesjonalni kucharze), świeżość wszystkich potraw oraz odpowiednie normy kaloryczne dobrane według Waszego zapotrzebowania.

Dieta Economy Mniam Mniam Fit to klasyczne smaki na każdą kieszeń. Kaloryczności posiłków to: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500. 5 posiłków w diecie: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Dieta Economy Mniam Mniam Fit to tradycyjne i zbilansowane dania, przeznaczona dla wielbicieli klasycznej i prostej kuchni. Z naszymi dietami nie marnujesz jedzenia, oszczędzasz czas i pieniądze.

Dieta Economy Mniam Mniam Fit bazuje na tradycyjnych smakach, które znasz od lat. W jej menu znajdziesz najpopularniejsze dania kuchni polskiej, zupy oraz makarony. Oferujemy Ci więc tradycyjne smaki w przystępnej cenie.

Dieta Economy Mniam Mniam Fit to świetny wybór na początek Twojej przygody z dietą pudełkową.

Posiłki regularnie dostarczamy pod Twoje drzwi. Gotowanie, zmywanie naczyń i robienie zakupów nie będzie już problemem.
 

Z okazji premiery diety Economy Mniam Mniam Fit przygotowaliśmy specjalny rabat -20% z kodem: MNIAM20

Masz pytania? Dzwoń! 516-434-701 lub 517-347-015


Nie musisz więc już się martwić o zakupy świeżych i zdrowych produktów i wymyślać z nich odpowiednich i smacznych posiłków. Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny zrobi to za Ciebie. Możesz takie posiłki zamówić na cały dzień dla całej swojej rodziny i dzięki temu mieć więcej czasu dla nich i dla siebie!

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszymi profesjonalnymi dietetyczkami – odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Dietetyk – tel: 517 347 015, e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Przeczytaj również: 6 powodów, aby wybrać catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit
 

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz


Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel.: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniamfit.pl/ 


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów