Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
 • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

 • 30 Marca 2021

Dieta pudełkowa pod lupą dietetyka

Dieta pudełkowa pod lupą dietetyka

Dieta pudełkowa pod lupą dietetyka

Witamy na stronie internetowej Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu. Tym razem zajmiemy się tematem diety pudełkowej, jaką oferują firmy działające w branży cateringu dietetycznego. Wiemy, że wiele osób ma wątpliwości czy takie rozwiązanie jest dla nas dobre?

Dieta pudełkowa na dowóz - jaki catering pudełkowy na dowóz wybrać?

Jest to oczywiście trafne pytanie. Na rynku gastronomicznym funkcjonuje wiele firm, które oferują diety pudełkowe. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że nie każdy tego typu catering może okazać się trafnym rozwiązaniem.

Postaramy się Wam podpowiedzieć na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy, która będzie dla Was realizowała dostawy diety pudełkowej.

Jak więc wybrać najlepszy catering dietetyczny w Elblągu?

To bardzo ważne. Zwróć uwagę czy w wybranym przez ciebie cateringu dietetycznym jest zatrudniony dietetyk, który posiada odpowiednie kwalifikacje.

Każda firma zajmująca się dietami pudełkowymi, powinna posiadać zatrudnionego dietetyka, który czuwa nad jakością oraz dobrze zbilansowanym składem oferowanych diet. Dodatkowo zwróć uwagę czy jako klient masz możliwość skontaktowania się z dietetykiem danej firmy w razie potrzeby pomocy przy wyborze diety. Może okazać się to dla ciebie bardzo przydatnym elementem przy wyborze idealnej diety, a zarazem możesz sprawdzić czy dany dietetyk, który będzie czuwał nad twoją dietą, jest rzetelny.

Korzystaj z cateringu na dowóz tylko na lokalnym rynku. Wybieraj catering pudełkowy z Elbląga

Przy wyborze odpowiedniego cateringu dietetycznego najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie diety od firm lokalnych. Dzięki temu masz pewność, że twoje jedzenie nie przemierzy kilkudziesięciu kilometrów zanim do ciebie trafi. Zdecydowanie przełoży się to na jakość twoich posiłków oraz ich świeżość.

Nie kieruj się najniższą ceną przy wyborze diety pudełkowej na dowóz w Elblągu

Musisz mieć na uwadze to, że żywienie jest podstawą dobrego stanu zdrowia oraz samopoczucia. Dlatego wybierając catering, który promuje się najniższą ceną, możesz popełnić ogromny błąd. Prawdopodobnie niska cena przekłada się również na niską jakość produktów spożywczych, co oczywiście może mieć konsekwencję dla twojego organizmu. Nie mniej ważną, ale również istotną kwestią jest smak oraz wygląd dostarczanych potraw. Wybierając najtańsze opcje cateringu musisz mieć na uwadze to, że posiłki mogą nie wyglądać apetycznie a smak ich może cię nie zadowolić.

To w dłuższej perspektywie okaże się stratą pieniędzy, ponieważ zaczniesz sięgać po przekąski, które wynagrodzą ci niesmaczne jedzenie.

Jakie są zalety dobrego cateringu dietetycznego na dowóz w Elblągu?

 • Oszczędność czasu
  Dieta pudełkowa zazwyczaj czeka na ciebie rano pod drzwiami. Nie musisz wstawać wcześniej, aby przygotować śniadanie oraz przejmować się czy jest ono odpowiednio zbilansowane. Nie martwisz się co wziąć do pracy na lunch czy co zjeść w dalszych etapach dnia. Zamiast biegać po sklepach i stać w kuchni, możesz poświęcić ten czas bliskim czy po prostu się zrelaksować, a na to w dzisiejszych czasach często nie mamy czasu.
 • Odpowiednio zbilansowane posiłki
  Twoja codzienna dieta jest opracowywana przez dietetyka. Nasz specjalista pilnuje, aby zamówiona przez Ciebie dieta dostarczała wszystkich niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia.
 • Wymierzona kaloryka do twoich potrzeb i celu
  Zaletą diety Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu jest również możliwość dobranej dla Ciebie oraz twoich celów kaloryczności diety. Dzięki diecie pudełkowej nie musisz przejmować się ważeniem każdego składnika dodawanego do potrawy.
 • Możliwość poznania nowych smaków oraz produktów spożywczych
  Dobry catering dietetyczny dba, aby diety, które trafiają do klientów były różnorodne. Dzięki temu możesz poznawać nowe smaki oraz produkty, których może wcześniej nie znałeś lub nie umiałeś przyrządzić w swojej kuchni. Jest to doskonały sposób, aby w łatwy i szybki sposób urozmaicić swoje codziennie żywienie, oraz dostarczyć więcej witamin oraz mikro- i makroelementów do organizmu.
 • Dzięki diecie pudełkowej masz możliwość wyrobienia sobie nawyku regularnego jedzenia.
  Zazwyczaj catering pudełkowy dostarcza pięć posiłków dziennie, które codziennie trafiają pod twoje drzwi. Każdy posiłki jest odpowiednio zbilansowany i przemyślany tak, aby w racjonalny sposób dzienna dawka energetyczna była rozłożona w odpowiedni sposób.

Dla kogo dietetyczny catering pudełkowy na dowóz będzie odpowiedni?

Przede wszystkim dla osób, które:

 • Chcą zadbać o dobry stan zdrowia poprzez odpowiednie żywienie.
 • Chcą zredukować, utrzymać lub zwiększyć masę ciała,
 • Cenią swój czas oraz wygodę,
 • Nie lubią marnować i wyrzucać jedzenia, ale lubią jeść różnorodnie.
 • Nie lubią gotować.

Diety pudełkowe na dowóz w Elblągu można zamówić tu:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Natomiast ofertę wszystkich posiłków pudełkowego cateringu na dowóz zobaczycie tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/oferta

Kontakt:

telefonicznie: 517-347-015

przez facebookową stronę: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag    

mailowo: info@mniammniam.elblag.pl

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów