LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 17 Lutego 2023

Dieta Pudełkowa Standard Mniam Fit – idealna na dobry początek

Jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę z cateringiem dietetycznym, pudełkowym na wynos i nie macie jeszcze sprecyzowanych oczekiwań co do skutków zdrowego jedzenia, idealnym wyborem będzie dla Was dieta Standard Mniam Fit.

Internet czy portale social media praktycznie zalane są reklamami rozmaitych firmy z branży cateringu pudełkowego na dowóz do domu czy miejsca pracy klienta. Firmy cateringowe w całej Polsce prześcigają się na rozmaite rabaty, promocje, obniżki cen. Mają w tym jeden cel – zdobycie jak największej ilości klientów, niestety bardzo często niskie ceny okupione są…niską jakością dostarczanych potraw.

Zdarza się, że za najniższą cenę otrzymujemy dania przygotowane z kiepskiej jakości składników spożywczych, a do tego diety pudełkowe dostarczane są do klientów często z odległych miejsc w Polsce, nie mają już nic wspólnego ze świeżością potraw. Pudełka z potrawami dietetycznymi są rozwożone po całej Polsce nawet przez okres dwóch dni, często samochodami bez funkcji chodni. Można się więc domyśleć, jak takie dania wyglądają i smakują po dotarciu do odbiorcy.

Jaką więc firmę z branży cateringu pudełkowe na dowóz wybrać i na jaką konkretną dietę się zdecydować?

Jeśli chcecie dopiero zacząć swoją przygodę z dietetycznym cateringiem pudełkowym na wynos, warto kupić dietę Standard Mniam Fit.

Dieta Standard Mniam Fit to przede wszystkim różnorodne smaki inspirowane różnymi kuchniami świata, idealna, aby rozpocząć przygodę z dietą pudełkową, jesz codziennie smacznie i bez monotonii.

Kaloryczności tej diety to: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500.

Posiłki w diecie: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja – czyli pięć posiłków na cały dzień.

Jeśli więc lubisz, kiedy Twoja dieta jest urozmaicona. Chętnie testujesz nowe smaki i potrawy, które po raz pierwszy trafiają na Twój talerz. Nie masz wystarczająco dużo czasu na zakupy, poszukiwanie inspiracji i gotowanie. Dieta Standard Mniam Fit będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

W menu tej diety Mniam Fit codziennie znajdziesz urozmaicone posiłki, skomponowane z różnorodnych produktów pochodzących z całego świata.


Poznaj więcej informacji o diecie Mniam Fit Standard i zamów ją już teraz tu: Dieta Standard Mniam Fit


Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta posiada duży budynek firmowy, gdzie znajduje się olbrzymia (ponad 1000 m2), doskonale wyposażona kuchnia, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty związane z branżą gastronomiczną. Ponadto w budynku firmowym oddzielnie zlokalizowana jest pakowalnia, magazyny, chłodnia, mroźnia, biuro obsługi klienta oraz gabinety dietetyczek klinicznych.

Kucharze Mniam Fit, przygotowują wszystkie dania tej samej nocy, która poprzedza ranek dostaw do klientów. Oznacza to, że wszystkie dania przygotowywane są z najwyższej jakości produktów spożywczych do godz. 3.00 w nocy. Dania następnie są pakowane do pudełek i rano rozpoczyna się rozwożenie zamówionych dań do klientów samochodami-chłodniami. Czyli każdy klient, który zamówił swoją dietę pudełkową w Mniam Mniam Fit, otrzymuje w pudełku 5 świeżych posiłków na cały dzień praktycznie w ciągu kilku godzin od zakończenia ich przygotowywania.


Doskonali kucharze, restauracyjny smak dań marki Mniam Fit

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.


Skuteczne diety Mniam Fit, potwierdzone przez zadowolonych klientów

Jak wskazują dietetycy Mniam Mniam Fit, 80 procent redukcji wagi to odpowiednia dieta, a reszta to już potrzebny wysiłek fizyczny. Jak więc widać, niezwykle ważne jest to co codziennie jemy. Jeśli chcemy więc osiągnąć znakomite efekty związane np. z redukcją naszej wagi, warto, aby dietę specjalnie dla nas przygotowali profesjonalni dietetycy.

Taki zespół specjalistów z dziedziny dietetyki, także dietetyki klinicznej posiada firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Mniam Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę profesjonalnych dietetyków nad klientem i Jego zdrowiem.

Mamy wiele dowodów na to (prawdziwe relacje naszych klientów), że diety Mniam Mniam Fit przygotowane przez naszych dietetyków są niezwykle skuteczne w realizacji założonych zamierzeń odnośnie diet przez naszych klientów.


Opieka dietetyczna dla klientów Mniam Mniam Fit – diety „szyte na miarę”


Dietetycy Mniam Mniam Fit posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę – praktycznie „uszytą na miarę” wymagań i oczekiwań klienta.

Marka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

 
Marka Premium Mniam Fit – najlepsze i świeże składniki dań

Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych od lokalnych dostawców, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i jak najszybsze dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

 
Szybki kontakt z konsultantami i dietetykami Mniam Mniam Fit 

Każdy klient Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta ma szybki i bezproblemowy kontakt z firmą – tu nie ma żadnej infolinii, gdzie godzinami czekacie na połączenie z konsultantem, który udziela standardowych odpowiedzi.

Od razu macie szybki kontakt z Biurem Obsługi Klienta Mniam Mniam Fit lub z naszymi dietetyczkami – kontakt możliwy jest przez telefon, messenger na facebooku czy osobiście w siedzibie firmy przy ul. Dąbrowskiego 33 w Elblągu.

Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701,
e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszymi profesjonalnymi dietetyczkami – odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Dietetyk – tel: 517 347 015,
e- mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów