Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 13 Marca 2023

Dieta Slim Mniam Fit – jeśli chcecie szybko zgubić zbędne kilogramy

Jeśli chcecie lub musicie zredukować swoją wagę, możecie do zrobić przyjemnie i smacznie z dietą Slim, którą dostarcza klientom firma Mniam Fit w formule cateringu dietetycznego, pudełkowego na dowóz. To również odpowiednia opcja dla osób, które muszą zredukować swoją wagę przed planowanym zabiegiem operacyjnym.

Z dietami Mniam Fit stracicie tylko...zbędne kilogramy

Wiele osób nie jest zadowolonych ze swojej wagi i figury. Nie każdy jednak ma na tyle czasu czy wytrwałości, aby stosować rozmaite, katorżnicze diety czy wzmóc codzienną aktywność fizyczną.

Jak więc zrzucić zbędne kilogramy, nie katując się i nie głodując? Pomogą w tym dietetycy kliniczni firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy.


Skorzystaj z porady dietetyków klinicznych firmy Mniam Mniam Fit przed operacją

Jeśli więc chcemy zredukować naszą wagę ze względów estetycznych, zdrowotnych czy po prostu czekamy na zabieg operacyjny – idealnym rozwiązaniem będzie konsultacja z dietetykami marki Mniam Fit. Nasi dietetycy dokonają analizy naszego organizmu, wagi oraz ułożą specjalną dietę, którą będziemy musieli stosować.

Tu jednak pojawia się problem – jak przygotować odpowiednio wszystkie potrzebne do zastosowania wagi produkty i jak je odpowiednio przyrządzić – aby nasza dieta była nie tylko skuteczna, ale również nam smakowała? Wszak nie chodzi o to, aby się głodzić i jeść niesmaczne rzeczy, ale aby to co spożywamy pomogło nam w osiągnięciu odpowiedniej wagi.

Tu pomocą służy firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz

Jak wskazują dietetycy Mniam Mniam Fit, 80 procent redukcji wagi to odpowiednia dieta, a reszta to już potrzebny wysiłek fizyczny. Jak więc widać, niezwykle ważne jest to co codziennie jemy.

Taki zespół specjalistów z dziedziny dietetyki posiada firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Mniam Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę profesjonalnych dietetyków nad klientem i Jego zdrowiem.

Mamy wiele dowodów na to (relacje naszych klientów), że diety Mniam Mniam Fit przygotowane przez naszych dietetyków klinicznych są niezwykle skuteczne w tym zakresie.

Dietetycy Mniam Mniam Fit posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

Jeśli więc chcecie zredukować swoją wagę i przy okazji jeść smacznie i zdrowo, wybierzcie dietę Slim marki Mniam Mniam Fit.
 

Slim to dieta odchudzająca marki Mniam Fit.

Kaloryczności tej diety to: 1200, 1500, 1800.

Posiłki w diecie: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Dieta Slim Mniam Fit to łatwy sposób na wymarzoną sylwetkę, jesz zawsze lekko i smacznie każdego dnia. Zyskujesz prawidłowy bilans witamin i składników odżywczych.
 

„Zadbaj o sylwetkę bez głodu i poczucia, że musisz z czegoś rezygnować. Utrata nadmiarowych kilogramów i poprawa zdrowia jeszcze nigdy nie były tak łatwe i przyjemne. Dzięki diecie Slim bez trudu zrealizujesz swoje cele. Potrawy bazują na pełnoziarnistych produktach i wartościowym białku, które budują odpowiednią sytość. Zapobiegniesz dzięki temu podjadaniu i zapomnisz o tym, że jesteś na diecie. Jesteśmy też pewni, że nasze fit słodkości podbiją Twoje serce!”


Codziennie otrzymacie – dowiezione przez naszych kurierów pod wskazany adres – ułożone przez dietetyków posiłki na cały dzień. To gwarancja odpowiedniej redukcji wagi lub jej zwiększenia.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem diety, to nie ma lepszego momentu niż teraz. Za darmo w pakiecie z dietą otrzymujesz porady i opiekę profesjonalnych dietetyczek, dostępnych pod telefonem i w siedzibie firmy oraz służących odpowiedzią na wszystkie nurtujące pytania.

W Mniam Fit nie dzwonisz na infolinię i nie czekasz na połączenie z konsultantem. W Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz rozmawiasz przez telefon lub osobiście z dietetykami, którzy na bieżąco mogą konsultować Twoje cele oraz ewentualnie korygować dietę i oceniać jej efekty.
 

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701


Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

Mniam Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości. Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Mniam są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera. Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Bezpłatne porady dietetyków Mniam Mniam Fit. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz
ul. Dąbrowskiego 33
82-300 Elbląg

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Instagram: https://www.instagram.com/mniam_mniam_catering/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów