Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 21 Września 2022

Diety pudełkowe Mniam Fit doceniają także sportowcy

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy w Elblągu klienci doceniają nie tylko za wspaniały, restauracyjny smak. Również za to, że w porównaniu do tego typu innych diet pudełkowych, posiłki marki Mniam Mniam Fit faktycznie wpływają na to, czego oczekują klienci – powodują redukcję zbędnych kilogramów oraz zapewniają odpowiednią dawkę energii i potrzebnych składników odżywczych.

Smaczne, świeże, restauracyjne potrawy, pięknie podane w pudełkach, jak na talerzach w restauracji. Do tego jednak to co najważniejsze, gubienie zbędnych kilogramów jako niemal „efekt uboczny” pysznego jedzenia oraz zapewnienie naszym organizmom odpowiedniej dawki energii i potrzebnych składników odżywczych.

Nic więc dziwnego, że po dania w formie cateringu pudełkowego Mniam Mniam Fit sięgnęły ostatnio również piłkarki ręczne topowego zespołu Start Elbląg. Na co dzień panie występują w ekstraklasie żeńskiej piłki ręcznej w Polsce. Ponieważ uprawiają sport zawodowy, muszą wykazać się doskonałym zdrowiem oraz idealną kondycją organizmu. Nic więc dziwnego w tym, że nasze zawodniczki zwracają uwagę na to, co jedzą i w jakich ilościach.

Zobacz naszą dietę Active dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia.

Mieliśmy przyjemność przygotować śniadania pełne energii i witamin na specjalne zamówienie. Estetyka oraz smak mogą iść ze sobą w parze i właśnie taki efekt chcemy zawsze osiągać. Życzymy dziewczyną z klubu EKS Start Elbląg smacznego oraz owocnego wyjazdu – informują dietetycy marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Dla zawodniczek Startu Elbląg przygotowano pyszne, energetyczne śniadanie. Podano bułeczki bao z kurczakiem, relishem pomidorowym, kremem fresha z nutą pieprzu cayenne i julienne. Także mix witaminowych musów: mus z buraka z orzechami oraz mus z bobu z nutą mięty z dodatkiem grillowanych warzyw i mini pieczywem.

Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?


Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Gwarancja jakości. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów