LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 17 Lipca 2023

Diety pudełkowe Mniam Fit. Ty wybierasz co i ile jesz!

Koniec z brakiem wyboru i zamawianiem diet sztywno określonych w menu oraz ilości posiłków. Nadszedł czas na Twój wybór. Dzięki ofercie firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz możesz teraz nie tylko wybrać ilość posiłków, ale również dobrać codziennie te, które lubicie najbardziej.

3 czy 5 posiłków w diecie pudełkowej? Z Mniam Fit Ty wybierasz!

Z reguły większość firm zajmujących się cateringiem pudełkowym na dowóz do klienta przygotowuje pięć dań na cały dzień. Nie każdy z nas jednak potrzebuje aż tylu posiłków. Wielu z nas wystarczą trzy dania.

Dlatego często takie osoby rezygnują z zamówienia cateringu pudełkowego właśnie ze względu na zbyt dużą ilość posiłków, których i tak nie zjedzą.

Wychodzimy takim osobom, które nie mają czasu na samodzielne zakupy i przygotowywanie świeżych, zdrowych posiłków każdego dnia naprzeciw – oferujemy specjalną opcję pudełkowego cateringu tylko z trzema posiłkami.

Już teraz możecie zamówić Waszą dietę pudełkową z pięcioma lub trzema posiłkami (śniadanie, obiad i kolację). To odpowiednia opcja dla osób, które nie chcą jeść pięciu posiłków dziennie lub nie mają tyle czasu na jedzenie – po prostu wystarczą im trzy główne posiłki.

Z Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz jesz więc tylko tyle, ile potrzebujesz – dajemy Tobie to czego oczekujesz! Z Mniam Fit możesz stracić tylko…zbędne kilogramy!

Jakie dania chcesz mieć codziennie w swojej diecie pudełkowej? Z Mniam Fit Ty wybierasz!

Chcielibyście zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz, ale nie chcecie przywiązywać się sztywno do konkretnego menu takich codziennych dań? Mamy dla Was rewelacyjną opcję. Firma Mniam Fit przygotowała specjalny pakiet dań do wybory w opcji Flex.

Wiele firm cateringu dietetycznego, pudełkowego na dowóz w Polsce przygotowuje konkretne opcje różnych diet. Oznacza to, że kiedy zamówicie daną dietę, posiłki będą przywożone według wyboru firmy i jej dietetyków. To nie wszystkim odpowiada, ponieważ nie każdy lubi wszystkie produkty spożywcze i wolałby wybrać w takich dietach pudełkowych na dowóz tylko swoje ulubione dania. Niestety w większości opcji cateringu pudełkowego na dowóz nie mamy możliwości samodzielnego wybory dań.

Wszystko jednak zmienia opcja Flex firm Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na Dowóz.

Teraz nie musisz się już ograniczać do wyboru konkretnych diet z oferty firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Dzięki opcji Flex sami wybieracie z jakich dań ma zostać skomponowana Wasza codzienna dieta pudełkowa na dowóz do domu czy miejsca pracy.

Co to jest Flex Mniam Fit?

Opcja Flex powoduje, że klienci cateringu dietetycznego Mniam Fit nie będą musieli się ograniczać tylko do określonych diet w naszym menu. Nasi klienci mogą teraz samodzielnie, dowolnie skomponować swoje własne dania na cały dzień z proponowanych przez nas 20 dań.

Do wyboru codziennie są więc 4 różne zestawy śniadań, drugi śniadań, obiadów, podwieczorków i kolacji. To oznacza, że klienci Mniam Fit nie muszą teraz wykupywać konkretnej diety z naszego menu, ale będą mogli dowolnie komponować swoje własne posiłki z dostępnych 20 dań w naszej ofercie. Teraz to będzie Twój wybór co chcesz codziennie dostać w swoim pudełku.

Postaw więc na wygodę, własny wybór bądź elastyczny i postaw na różnorodność z opcją Flex Mniam Fit. Sami ustalcie jakie posiłki chcecie codziennie dostać do domu czy miejsca pracy oraz samodzielnie określicie ich kaloryczność.

Komponujcie już teraz swój własny pudełkowy catering dietetyczny z opcją Flex Mniam Fit. Wybierajcie jakie dania chcecie mieć codziennie w swoim pudełku oraz ile ich ma być – 3 czy 5.
 

Kompleksowa opieka dietetyczna dla klientów Mniam Fit


Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

Dietetycy Mniam Fit posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.


W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701


Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera.

Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Dietę pudełkową na dowóz Mniam Fit można zamówić tu: Zamów dietę Mniam Fit


 

Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo, Augustów, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Wawrów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Tarnów, Zakopane, Kołobrzeg, Koszalin, Leszno, Ostróda, Olsztyn, Konin, Gniezno, Kostrzyn, Starachowice, Radom.


Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Mniam Fit - gdzie dowozimy


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów