Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 27 Czerwca 2023
  • Wydarzenia

Dlaczego warto jeść ryby? Mniam Fit ma specjalną ofertę

Ryby są jednym z najzdrowszych produktów spożywczych, które możemy włączyć do naszej diety. Zawierają wiele cennych składników odżywczych, takich jak białko, kwasy tłuszczowe omega-3, witaminy i minerały. Przedstawimy kilka powodów, dla których warto jeść ryby regularnie z dietą Mniam Fit.

Jeśli rezygnujecie z jedzenia czerwonego mięsa i drobiu na rzecz ryb i posiłków wegetariańskich, to mamy dla Was świetną propozycję. Firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz ma idealną dla Was dietę pudełkową.
 

Dlaczego warto jeść codziennie ryby?

Ryby w codziennej diecie mogą zapobiegać lub łagodzić wiele chorób i dolegliwości. Badania wykazały, że spożywanie ryb co najmniej dwa razy w tygodniu obniża ryzyko zachorowania na choroby serca i naczyń krwionośnych, udar mózgu, depresję, demencję, cukrzycę typu 2 i niektóre rodzaje raka.

Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w rybach mają działanie przeciwzapalne, przeciwpłytkowe i poprawiające funkcje mózgu. Witaminy i minerały, takie jak witamina D, jod, selen i cynk, wspomagają odporność, zdrowie kości, tarczycy i metabolizmu.

Ryby są smaczne. Możemy wybierać spośród wielu gatunków ryb słodkowodnych i morskich, o różnym smaku i konsystencji. Ryby można przyrządzać na wiele sposobów: gotować, piec, smażyć, grillować, dusić czy marynować.

Możemy też dodawać do nich różne przyprawy, zioła i sosy, aby nadać im dodatkowego aromatu. Ryby pasują do wielu dań i kuchni z różnych stron świata. Możemy je podawać z warzywami, ziemniakami, ryżem, makaronem czy sałatką.

Ryby mają wiele zalet dla naszego zdrowia, smaku. Warto więc jeść je regularnie i cieszyć się ich korzyściami. Pamiętajmy jednak, aby wybierać ryby pochodzące z legalnego i zrównoważonego połowu oraz unikać nadmiernego spożycia ryb o wysokiej zawartości rtęci lub innych zanieczyszczeń.


Wybierzcie dietę Vege+Fish firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz

Jeśli nie chcecie lub nie macie czasu przygotowywać codziennie dietetycznych dań z rybami, możecie zamówić specjalną dietę Vege+Fish firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Vege+Fish: dieta wegetariańska wzbogacona w ryby i owoce morza

Kaloryczności posiłków w diecie: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500

Posiłki w diecie: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.


Dieta Vege+Fish firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz to pełnowartościowe białko z nasion roślin strączkowych, ryb i owoców morza, wysoka zawartość witamin i składników odżywczych z roślin, zdrowe i nietuzinkowe smaki bez mięsa.

Jeśli eliminujesz ze swojej diety czerwone mięso i drób, ale nie chcesz rezygnować z walorów odżywczych ryb i owoców morza, bogatych np. w wielonienacycone kwasy tłuszczowe, proponujemy Ci dietę Vege+fish. Ograniczając lub rezygnując z niektórych grup produktów, powinno się zwrócić szczególną uwagę na zbilansowanie jadłospisu. Właśnie w tym miejscu przychodzimy z pomocą. Dzięki nam Twoja codzienna dieta będzie dostarczała Ci wszystkich składników, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i zachowania zdrowia.

Marka Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.
 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości. Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera. Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.
 

Bezpłatne porady dietetyków Mniam Fit

Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Fit Cateringu Dietetycznego, Pudełkowego na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń. Podczas korzystania z diet Mniam Fit Cateringu Dietetycznego klienci są objęci cały czas bezpłatną opieką dietetyków.

Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo.
 

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Mniam Fit - gdzie dowozimy


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów