Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
 • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

 • 19 Czerwca 2023

Dlaczego warto skorzystać z porad dietetyków Mniam Fit?

Wiele osób chce poprawić swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd poprzez zmianę sposobu odżywiania. Jednak nie zawsze wiemy, jak to zrobić w sposób bezpieczny i przede wszystkim skuteczny. W takim przypadku warto skorzystać z porad dietetyczek firmy Mniam Fit, czyli specjalistek w dziedzinie żywienia i dietetyki.

Kim jest dietetyk?

Dietetyk to osoba, która posiada odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w zakresie planowania i oceny indywidualnych i zbiorowych potrzeb żywieniowych. Potrafi dobrać odpowiednią dietę dla każdego klienta, uwzględniając jego stan zdrowia, preferencje, styl życia i cele. Nie tylko podpowie, co jeść i w jakich ilościach, ale także pomoże w zmianie nawyków żywieniowych i motywacji do zdrowego trybu życia.

Dlaczego warto skorzystać z porad dietetyków Mniam Fit? Korzystanie z porad dietetyka ma wiele korzyści dla naszego organizmu i samopoczucia. Oto niektóre z nich:

 • Poprawa stanu zdrowia. Odpowiednia dieta dostosowana do naszych potrzeb może zapobiegać lub leczyć wiele chorób i dolegliwości, takich jak nadwaga, otyłość, cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, alergie, nietolerancje pokarmowe, niedobory żywieniowe i wiele innych.
   
 • Poprawa wyglądu. Dobrana przez dietetyków dieta wpływa na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci, a także na kształt i masę ciała. Dieta bogata w witaminy, minerały i antyoksydanty może opóźniać procesy starzenia się i zapewnić nam młody i świeży wygląd.
   
 • Poprawa samopoczucia. Odpowiednia dla nas dieta ma wpływ na nasz nastrój, poziom energii i koncentracji. Dieta zrównoważona i urozmaicona dostarcza nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych i zapobiega uczuciu głodu, zmęczenia i rozdrażnienia. Może także pomóc w radzeniu sobie ze stresem i poprawić jakość snu.
   
 • Poprawa samooceny. Odpowiednio ustalone przez dietetyka posiłki mogą pomóc nam osiągnąć nasze cele związane z wyglądem i zdrowiem, co wpłynie na naszą pewność siebie i satysfakcję z życia.
   

Dieta dobrana przez dietetyka ma wiele zalet. Jest zróżnicowana i smaczna - nie ma ryzyka znudzenia się jedzeniem lub braku apetytu. Jest bezpieczna dla zdrowia - nie powoduje niedoborów pokarmowych ani efektu jo-jo. Jest skuteczna - umożliwia osiągnięcie wymarzonej sylwetki w zdrowy sposób i utrzymanie jej na długo. Jest motywująca - dietetyk śledzi postępy, doradza i wspiera w trudnych momentach.


Dieta dobrana przez dietetyka to nie tylko sposób na odchudzanie, ale także na poprawę jakości życia. Dzięki niej można poprawić stan zdrowia, samopoczucie i wygląd. Dieta dobrana przez dietetyka to inwestycja w siebie i swoją przyszłość.
 

Kompleksowa współpraca dietetyków Mniam Fit z klientami
 

Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę dietetyczną nad klientem i Jego zdrowiem. Nasza współpraca nie kończy się tylko na codziennym dostarczaniu dań dla odbiorców.

Co to oznacza? To, że dietetycy Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

W Mniam Fit nie dzwonisz na infolinię i nie czekasz na połączenie z konsultantem. W Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz rozmawiasz przez telefon lub osobiście z dietetykami, którzy na bieżąco mogą konsultować Twoje cele oraz ewentualnie korygować dietę i oceniać jej efekty.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.
 

Przeczytaj również: Mniam Fit zapewnia klientom kompleksową opiekę dietetyczną
 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości. Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera. Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.


Zobacz gotowe diety Mniam Fit: https://mniamfit.pl/gotowe-diety-mniam


Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

 

Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo.
 

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Mniam Fit - gdzie dowozimy


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów