LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 11 Maja 2021

Dlaczego warto zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Fit?

W Elblągu mamy możliwość zamówienia dietetycznego cateringu pudełkowego od wielu firm, które działają w tej branży gastronomicznej. Jednak warto dokładnie przeanalizować wszystkie oferty a także zapoznać się w ofertą elbląskiej marki premium Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny.

Dlaczego warto zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit w Elblągu?

Elblążanie chętnie korzystają z możliwości, jakie daje zamówienie dietetycznego cateringu pudełkowego. W ten sposób, odpowiednie zbilansowane posiłki, skomponowane pod konkretne wymagania klienta, trafiają wprost pod drzwi.

Teoretycznie takie posiłki powinny być świeże i dość szybko trafić do zamawiającego. Niestety, większość firm cateringowych operujących na terenie Elbląga nie ma swoje siedziby w naszym mieście. Są oddalone nawet o kilkadziesiąt kilometrów.

Co to oznacza? Przede wszystkim dłuższy transport do odbiorców z Elbląga ma swoje odbicie w świeżości dostarczanych posiłków. Siedziba firmy znajduje się w dużej odległości od naszego miejsca zamieszkania czy pracy – mamy więc utrudniony kontakt z firmą.

Dlaczego warto zainteresować się ofertą dietetycznego cateringu pudełkowego Mniam Mniam Fit w Elblągu?

Przede wszystkim to marka premium – a to oznacza, że nie idziemy na żadne kompromisy w przygotowywaniu naszych posiłków. Do ich tworzenia wykorzystujemy tylko najlepszej jakości, najświeższych produktów spożywczych – jesz tylko to co natura dała nam najlepszego.

Oto kilka kolejnych i ważnych argumentów.

  1. Szybka dostawa

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny mieści się w Elblągu. To oznacza, że zamówione posiłki na dany dzień przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Kurierzy zaczynają rozwozić posiłki już od godziny 1 w nocy, do godziny 8.00. Zawsze więc dostajecie świeże posiłki i chrupiące pieczywo.

Sprawdź, gdzie i jak dostarczamy dietetyczny catering pudełkowy w Elblągu.

https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz

  1. Świeżość produktów

Dzięki temu, że Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu działa na miejscu, możemy kupować wszystkie potrzebne produkty spożywcze na bieżąco u lokalnych dostawców – są zawsze świeże i najwyższej jakości. O ich jakość dbają nie tylko nasi wykwalifikowani kucharze, ale również dietetyk i właściciele firmy. Tu nie ma mowy o żadnych kompromisach – ma być zdrowo, świeżo i smacznie. Potrzebne produkty zawsze kupujemy od lokalnych dostawców i producentów.

  1. Konsultacje z dietetykiem – próbny zestaw

Zamawiając konkretne diety w firmie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu nie musicie testować konkretnych rozwiązań na zasadzie metody prób i błędów. Nasz dietetyk zawsze służy pomocą i radą – udzieli odpowiednich konsultacji i pomoże wybrać odpowiednią dietę pudełkową dla każdego klienta.

Ponadto nie trzeba od razu zamawiać cateringu pudełkowego na dłuższy okres. W Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny można teraz zamówić posiłki na jeden dzień. Takie rozwiązanie pomoże „posmakować” i wypróbować naszą ofertę. Oferujemy takie jednodniowe rozwiązanie, ponieważ jesteśmy pewni, że nasze posiłki są nie tylko świeże, zdrowe, dietetyczne, ale przede wszystkim smaczne.

  1. Własna kuchnia

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu to nie tylko biuro do składania zamówień i zlecanie przygotowania posiłków firmie zewnętrznej. Kontrolujemy cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ posiadamy własną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię (w budynku Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu) więc mamy pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie finalnie do klienta. Takie możliwości zapewnia nam posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

  1. Doskonali kucharze

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu to przede wszystkim doświadczony zespół kucharzy, którzy w swoim dorobku zawodowym mają pracę w renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Posiadanie tak doświadczonych kucharzy powoduje, że o naszym cateringu można mówić jako o restauracyjnym. Co to oznacza? Nie tylko nasze posiłki są zdrowe, świeże i dietetyczna, ale przede wszystkim smaczne. Nasze dania cechują się przygotowaniem i przyrządzaniem niczym nie odbiegające od dań zamawianych w najlepszych restauracjach.

  1. Doświadczenie w żywieniu dzieci

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu powstał na bazie kuchni Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu – najlepszej tego typu niepublicznej placówki w kraju. Mały Europejczyk posiada dużą oraz doskonale wyposażoną kuchnię wraz ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami żywienia zbiorowego. To powoduje, że dzieci w przedszkolu i żłobku jedzą dania świeże, zdrowe i pyszne. Ta idea przyświeca nam również w firmie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. Posiadając długoletnie doświadczenie w żywieniu dzieci – najbardziej wymagających klientów – możemy sprostać również każdemu kulinarnemu wyzwaniu.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów