Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
 • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

 • 21 Lipca 2023

Fast foody nie są najlepszym rozwiązaniem. Lepiej postaw na cateringi dietetyczny na dowóz Mniam Fit

Fast food to termin, który oznacza szybkie i tanie jedzenie, często podawane w restauracjach typu drive-through lub dostarczane do domu. Fast foody są popularne ze względu na swoją wygodę, smak i niską cenę, ale czy są one zdrowe dla naszego organizmu? Oczywiście, że nie. Lepszym rozwiązaniem będzie dietetyczny catering na dowóz Mniam Fit.

Fast foody są szkodliwe dla naszego zdrowia
 

Wiele badań naukowych wykazało, że regularne spożywanie fast foodów wiąże się z wieloma negatywnymi skutkami dla zdrowia, takimi jak otyłość, cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie, nowotwory i depresja.
 

Niektóre z głównych czynników, które sprawiają, że fast foody są szkodliwe, to:

 • Wysoka zawartość kalorii, tłuszczu, soli i cukru. Fast foody często zawierają dużo więcej kalorii i tłuszczu niż pokarmy domowe lub naturalne. Ponadto zawierają dużo soli i cukru, które mogą podnosić ciśnienie krwi i zwiększać ryzyko cukrzycy. Nadmiar kalorii i tłuszczu może prowadzić do nadwagi i otyłości, co z kolei zwiększa ryzyko wielu chorób przewlekłych.
   
 • Niska zawartość składników odżywczych. Fast foody często nie dostarczają wystarczającej ilości witamin, minerałów, błonnika i innych składników odżywczych, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Brak składników odżywczych może osłabiać układ odpornościowy, wpływać na stan skóry i włosów, zaburzać pracę układu pokarmowego i nerwowego oraz wpływać na nastrój i samopoczucie.
   
 • Obecność szkodliwych substancji. Fast foody często zawierają sztuczne dodatki, konserwanty, barwniki, aromaty i inne substancje chemiczne, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Niektóre z tych substancji mogą powodować reakcje alergiczne, podrażnienia żołądka lub jelit, zaburzenia hormonalne lub nawet uszkodzenia DNA i rozwój nowotworów.
   
 • Podsumowując, jedzenie fast foodów jest szkodliwe dla zdrowia i powinno być ograniczone lub unikane. Zamiast tego należy wybierać zdrowsze opcje żywieniowe, takie jak świeże owoce i warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, chude mięso i ryby, orzechy i nasiona oraz woda. Taki sposób odżywiania zapewni organizmowi niezbędne składniki odżywcze i poprawi jakość życia.
   

Jedzenie w biegu albo fast food może być czynnikiem stresogennym.

Intensywny tryb życia prowadzi wiele osób, zwłaszcza w świecie, gdzie czas jest cennym zasobem. Jedzenie w biegu staje się często koniecznością dla tych, którzy mają napięty harmonogram dnia i nie mają czasu na przygotowanie i spożycie zdrowych posiłków. Niskiej jakości jedzenie zawiera duże ilości tłuszczu, soli, cukru i innych składników, które najlepiej omijać w swojej diecie.

Spożywanie takiego jedzenia może negatywnie wpływać na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Brak świadomego jedzenia wyrządza wiele złego. Miej świadomość, znajdź chwilę na spokojne zjedzenie posiłku, wybieraj zawsze zdrowe opcje posiłków, unikaj regularnego podjadania w fast foodach.

Odpowiednim wyborem na to, aby nie tracić czasu na codzienne przygotowywanie posiłków dla siebie i swoich bliskich będzie wybór diety pudełkowej z dowozem do miejsca zamieszkania czy pracy firmy Mniam Fit.

Otrzymacie przygotowane na cały dzień (trzy lub pięć) posiłki – smaczne, zdrowe, dietetyczne.  Mamy je przez cały dzień „po ręką” i nie będziemy musieli sięgać po jedzenie typu fast food.

Wystarczy, że zamówicie jedną z naszych diet i już codziennie rano możecie przed swoimi drzwiami znaleźć eleganckie pudełko z pięcioma lub trzema daniami na cały dzień. Nie tylko jecie smacznie i zdrowo, ale również oszczędzacie swój czas, ponieważ nie musicie już codziennie kupować produktów spożywczych i przyrządzać z nich dań w kuchni.

Jeśli również chcecie jeść smacznie, zdrowo, nie głodzić się i gubić zbędne kilogramy, koniecznie wypróbuj nasze diety z oferty Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz.
 

Mniam Fit – najsmaczniejszy catering dietetyczny w Polsce

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz to, według klientów, którzy wypróbowali wiele innych tego typu propozycji najsmaczniejszy catering na dowóz, w restauracyjnym smaku, wśród tych jakie zdarzyło im się zamawiać w ramach cateringu na dowóz do domu czy miejsca pracy.

Nic w tym dziwnego. Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz przede wszystkim stawia na jakość naszych produktów spożywczych oraz ich smak.

Klienci Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz chwalą przywożone przez naszych kurierów dania nie tylko za efekt w postaci gubienia kilogramów w ramach wybranych diet. Podkreślają również niezwykły smak naszych dań i niezwykłą różnorodność potraw w ramach wykupionego pakietu.

Co ważne, nasze posiłki w formie cateringu pudełkowego nie powodują znudzenia wśród klientów, a raczej wzbudzają zachwyt smakiem i zadowolenie z ich urozmaicenia.
 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera.

Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na Dowóz kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.


Dietę pudełkową na dowóz Mniam Fit można zamówić tu:  Zamów dietę Mniam Fit


 

Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo, Augustów, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Wawrów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Tarnów, Zakopane, Kołobrzeg, Koszalin, Leszno, Ostróda, Olsztyn, Konin, Gniezno, Kostrzyn, Starachowice, Radom.


Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów:  Mniam Fit - gdzie dowozimy


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów