LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 6 Marca 2023

Idealny prezent na Dzień Kobiet? Podaruj Ukochanej dietę Mniam Fit

Jeśli zastanawiacie się czym obdarować swoją kobietę w Dzień Kobiet co ją zachwyci i wprawi w doskonały nastrój, to koniecznie zamówcie dla Niej pudełkową dietę Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz. Dajcie jej wolny czas od gotowania, zdrowie oraz niesamowity smak codziennie.

Dzień Kobiet to taki dzień w całym roku, gdy chcemy szczególnie wyróżnić kobietę, którą kochamy. Nie ważne czy chodzi o naszą dziewczynę, narzeczoną, żonę, mamę czy babcię. Jeżeli chcecie podarować swojej ukochanej kobiecie lub ukochanym kobietom naprawdę coś specjalnego, co wprawi je w zachwyt – powinniście zamówić dla nich niesamowity, pyszny, zdrowy, świeży pudełkowy catering dietetyczny na dowóz marki Mniam Mniam Fit.

Mniam Mniam Fit Pudełkowym Catering Dietetyczny jest pewny świeżości, jakości i smaku dań. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości naszych produktów i diet.

Nasze poszczególne dania są tak skonstruowane, aby zapewnić każdej osobie realizację jej celów dietetycznych. Jeśli ktoś chce zgubić zbędę kilogramy, podnieść swoją masę ciała, zyskać więcej energii, wykluczyć pewne składniki żywnościowe – każdy znajdzie dla siebie odpowiednią opcję.

Nasze diety pudełkowe na dowóz poznasz tu:

https://mniamfit.pl/gotowe-diety-mniam

Możecie również skomponować swoje własne diety – według Waszych upodobań smakowych oraz potrzeb i planów co do zdrowego odżywiania. Nic Was tu nie będzie ograniczało, sami skomponujecie swoje ulubione diety Mniam Fit.

Dieta z wyborem menu pozwoli Ci każdego dnia wybierać spośród 20 posiłków. Wybierz dokładnie to, na co masz ochotę jak z menu w restauracji i ciesz się smakiem. Jadłospis komponujemy tak, aby każdy znalazł w nim to, co lubi. Różnorodne formy i smaki oraz potrawy ze wszystkich stron świata codziennie na Twoim talerzu.

O dietach z wyborem przeczytacie tu:

https://mniamfit.pl/dieta-z-wyborem-menu

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone są do klientów specjalnymi samochodami chłodniami i nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Obdaruj ukochaną kobietę idealnym smakiem posiłków Mniam Fit

Mniam Mniam Pudełkowy Catering Pudełkowy jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne.  Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc zawsze smacznie i zdrowo.

Przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Zapewnij wygodę i wolny czas swojej kobiecie z Mniam Mniam Fit

Natłok zadań dnia codziennego poważnie ograniczy nasze możliwości, jeśli chodzi o kupowanie odpowiednich, zdrowych i świeżych produktów oraz przygotowywanie z nich odpowiednio zbilansowanych posiłków, które nie tylko zaspokoją nasze i naszej rodziny zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, ale też zrealizują nasze cele (redukcja wagi, zdrowe odżywianie, podniesienie odporności, zastrzyk energii).

Nie trzeba jednak rezygnować ze zdrowego odżywiania i jednocześnie można mieć zdecydowanie więcej czasu dla swoich bliskich i na realizację swoich pasji.

Tu z pomocą przychodzi oferta firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, która realizuje dostawy do domu zdrowych posiłków w formie cateringu pudełkowego. Codziennie rano, przed swoimi drzwiami znajdziesz eleganckie pudełko, w którym czekać będą na Ciebie smaczne, zdrowe, przygotowane według wskazanej przez Ciebie diety posiłki na cały dzień, czyli śniadanie, obiad i kolację plus oczywiście również zdrowy deser.

Nie musisz więc już się martwić o zakupy świeżych i zdrowych produktów i wymyślać z nich codzienne odpowiednich i smacznych posiłków. Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny zrobi to za Ciebie i dla Ciebie.

A jeśli nie potrzebujecie dań typowo dietetycznych, ale lubicie domowe, smaczne obiady – mamy dla Was wspaniałą ofertę – Mniam Obiadek, pyszny, dwudaniowy obiad trafi codziennie do Waszych domów lub miejsc pracy.

Zapoznajcie się z ofertą Mniam Obiadków:

https://mniamfit.pl/mniam-obiad


Nieważne czy chcesz zadbać o zdrowie i prawidłowe odżywianie najbliższej osoby czy po prostu chcesz, aby miała więcej wolnego czasu – Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy z dowozem (darmowym) będzie na pewno idealnym i radośnie przyjętym prezentem.

Czy można dać ukochanej osobie niż zdrowie, pyszne jedzenie i więcej wolnego czasu codziennie?

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk - tel: 517 347 015, e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
 

Swoją Mniam Mniam Fit dietę dobierzesz tu: https://mniamfit.pl/oblicz-zapotrzebowanie 


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów