Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 3 Grudnia 2021

Idealny prezent na święta dla najbliższych? Podaruj im catering Mniam Fit - zdrowie, smak i wygodę

Czy można przygotować lepszy prezent dla najbliższych niż zdrowie, wspaniały smak oraz więcej wolnego czasu? Pewnie, że nie! Jednak czy to wszystko można podarować bliskiemu w jednym prezencie? Oczywiście, że tak!

Jeżeli szukacie idealnego prezentu na święta Bożego Narodzenia możecie teraz kupić voucher na dowolne diety pudełkowe z dowozem do domu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

To nie tylko doskonały pomysł na prezent dla osoby dla nas szczególnie ważnej, ale również znaczna poprawa jej codziennego życia – to będzie dla niej prawdziwa rewolucja.

Jak już powiedzieliśmy na wstępie – voucher Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy na dowóz w Elblągu to prezent idealny, ponieważ zapewnia za jednym razem trzy kwestie – zdrowie, wspaniały smak oraz więcej wolnego czasu.

Jak to się dzieje?

Podaruj ukochanej osobie zdrowie

Mniam Mniam Fit Pudełkowym Catering Dietetyczny w Elblągu jest pewny świeżości, jakości i smaku dań. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości naszych produktów i diet.

Nasze poszczególne dania są tak skonstruowane, aby zapewnić każdej osobie realizację jej celów dietetycznych. Jeśli ktoś chce zgubić zbędę kilogramy, podnieść swoją masę ciała, zyskać więcej energii, wykluczyć pewne składniki żywnościowe – każdy znajdzie dla siebie odpowiednią opcję.

Nasze diety pudełkowe na dowóz poznasz tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/diety

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone są do klientów specjalnymi samochodami chłodniami i nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Obdaruj bliskiego idealnym smakiem posiłków

Mniam Mniam Pudełkowy Catering Pudełkowy jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne.  Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc zawsze smacznie i zdrowo.

Przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Zapewnij wygodę i wolny czas

Natłok zadań dnia codziennego poważnie ograniczy nasze możliwości, jeśli chodzi o kupowanie odpowiednich, zdrowych i świeżych produktów oraz przygotowywanie z nich odpowiednio zbilansowanych posiłków, które nie tylko zaspokoją nasze i naszej rodziny zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, ale też zrealizują nasze cele (redukcja wagi, zdrowe odżywianie, podniesienie odporności, zastrzyk energii).

Nie trzeba jednak rezygnować ze zdrowego odżywiania i jednocześnie można mieć zdecydowanie więcej czasu dla swoich bliskich i na realizację swoich pasji.

Tu z pomocą przychodzi oferta firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu, która realizuje dostawy do domu zdrowych posiłków w formie cateringu pudełkowego. Codziennie rano, przed swoimi drzwiami znajdziesz eleganckie pudełko, w którym czekać będą na Ciebie smaczne, zdrowe, przygotowane według wskazanej przez Ciebie diety posiłki na cały dzień, czyli śniadanie, obiad i kolację plus oczywiście również zdrowy deser.

Nie musisz więc już się martwić o zakupy świeżych i zdrowych produktów i wymyślać z nich codzienne odpowiednich i smacznych posiłków. Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu zrobi to za Ciebie.

A jeśli nie potrzebujecie dań typowo dietetycznych, ale lubicie domowe, smaczne obiady – mamy dla Was wspaniałą ofertę – Mniam Obiadek, pyszny, dwudaniowy obiad trafi codziennie do Waszych domów lub miejsc pracy.

Zapoznajcie się z ofertą Mniam Obiadków:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiad

Voucher Mniam Mniam Fit to najlepszy prezent na święta!

Nieważne czy chcesz zadbać o zdrowie i prawidłowe odżywianie najbliższej osoby czy po prostu chcesz, aby miała więcej wolnego czasu – voucher Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Elblągu z dowozem (darmowym) będzie na pewno idealnym i radośnie przyjętym prezentem.

Voucher może kupić na konkretną dietę, określony czas lub po prostu na określoną kwotę.

Czy można dać ukochanej osobie niż zdrowie, pyszne jedzenie i więcej wolnego czasu codziennie?

Zamów voucher Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy już dziś!

Więcej informacji:

Telefon: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów