LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 8 Września 2022

Jesienna rewolucja smakowa w Mniam Catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz

To będzie prawdziwa smakowa rewolucja w jesiennej ofercie najlepszego na rynku cateringu pudełkowego na dowóz – Mniam Mniam. Nowa, nowocześnie wyposażona kuchnia, doskonały zespół kucharz z wieloletnim doświadczeniem w prestiżowych restauracjach oraz znakomici specjaliści-dietetycy. Te "kuchenne rewolucje" w Mniam Mniam Catering będą po prostu…pyszne.

Mniam Mniam Catering pudełkowy na dowóz dla klientów to najlepsza tego typu firma nie tylko w naszym regionie, ale też w całym kraju. Oferta Mniam Mniam zdobywa coraz większe grono klientów, którzy są nie tylko zachwyceni jakością i świeżością produktów, sposobem ich przygotowania, pakowania i dostarczania, ale również wyjątkowym smakiem. Wielu naszych klientów podkreśla, że nasze dania na dowóz smakują lepiej niż te, które zdarza się im jeść w restauracjach.

Kolejnym aspektem sukcesu naszych dań pudełkowych jest to, że jeśli klienci stawiają na redukcję swojej wagi poprzez dietę – to faktycznie, jedząc tylko dostarczane przez nas posiłki przez cały dzień, zdecydowanie widzą poprawę w swojej sylwetce oraz wadze.

Wszystko zgodnie z hasłem, że z naszym cateringiem pudełkowym na dowóz stracisz… tylko na wadze! Zyskasz zaś znacznie więcej – czas dla siebie, doskonałej jakości, pyszne posiłki na cały dzień, zdrowie, wygląd i zmniejszenie wagi!

Teraz firma Mniam Mniam Catering pudełkowy na dowóz do klienta dokonała kolejnych, ważnych inwestycji. Przede wszystkim rozbudowaliśmy naszą kuchnię, aby przygotowywać jeszcze większą ilość smacznych dań w krótszym czasie dla naszych klientów.

Stawiamy również na naszą nową „kuchenną ramówkę” jesienną – dania będą naprawdę rozmaite, takie, jakie jadacie w najlepszych restauracjach, a swoim smakiem jeszcze je przewyższą!

Śledźcie uważnie naszą stronę na facebooku:

https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Tu zawsze najszybciej dowiecie się o naszych nowościach oraz naszym menu.

Jesień z pewnością będzie gorąca i pyszna z Mniam Mniam Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz do klienta!

Dlaczego warto postawić na ofertę Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny na dowóz?

Wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w pięknych, ekologicznych pudełkach. Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając dania w Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy na dowóz zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Nasze dania pudełkowe dowozimy samochodami chłodniami przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych.

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni.

Możesz zamówić nasz catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Mniam Mniam Catering Pudełkowy na dowóz – tylko najlepsze produkty!

Warto wiedzieć, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.
 

Przeczytaj również: Mniam Mniam Fit to catering restauracyjny!


Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Pudełkowego na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Jeśli jesteście zainteresowani wyborem diet pudełkowych na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Kontakt:

telefonicznie: 517-347-015

przez facebookową stronę: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag       

mailowo: info@mniammniam.elblag.pl


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów