Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 4 Listopada 2021

Mieszkasz w Braniewie? Możesz już zamawiać catering pudełkowy Mniam Fit

Mieszkańcy Braniewa i najbliższych okolic miasta mogą już składać zamówienia na dania pudełkowe przygotowywane i dostarczane przez firmę Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Elblągu. Od teraz również mieszkańcy tego miasta będą mogli rano otrzymać smaczne, świeże i zdrowe posiłki na cały dzień.

Dojeżdżamy do Braniewa. To miasto jest już na naszej mapie codziennych dostaw zdrowych i smacznych posiłków na cały dzień w formie cateringu pudełkowego.

Oznacza to, że mieszkańcy Braniewa mogą już zamawiać swoje diety pudełkowe na dowóz na stronie:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Zamówienia będą realizowane od 8 listopada br. (w poniedziałek).

Przed złożeniem zamówienia warto skontaktować się z firmą Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Elblągu (telefon: 517-347-015 przez facebookową stronę: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag  albo mailowo: info@mniammniam.elblag.pl 

Kontakt w sprawie zamówienia będzie równoznaczny z przyznaniem klientom z Braniewa bardzo atrakcyjnego rabatu. O szczegółach poinformujemy zainteresowane osoby.

Dlaczego warto zamówić catering pudełkowy na dowóz w Braniewie?

Coraz częściej tempo dnia codziennego powoduje, że nie mamy czasu codziennie gotować obiadów czy przygotowywać sobie odpowiednio zdrowe i dietetyczne śniadania, które dadzą nam odpowiednią dawkę energii na cały dzień. Nie mówiąc już także o porannych zakupach świeżych i zdrowych produktów spożywczych, z których przygotujemy nasze ulubione potrawy na śniadania, obiady czy kolacje.

Dlatego coraz chętniej sięgamy właśnie po catering pudełkowy, czyli oferty firm, które dowiozą nam rano pod drzwi przygotowane już posiłki na cały dzień. To niezwykła wygoda i oszczędność czasu. Teraz wszystkie dania mamy już gotowe i dowiezione rano pod drzwi domu czy biura.

Jednak przy okazji zamawiania pudełkowego cateringu na dowóz warto również sprawdzić czy oferowane dania są faktycznie świeże oraz, co również istotne, czy są dietetyczne – czyli czy nie przybędzie nam zbędnych kilogramów na takiej diecie. Nie mamy bowiem czasu zajmować się jeszcze redukcją wagi z powodu niezdrowego trybu odżywiania. W tym wszystkim nie możemy również gubić gdzieś aspektu zdrowotnego naszego pożywienia.

Dlaczego warto więc postawić na ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Braniewie?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w pięknych, ekologicznych pudełkach. Mniam Mniam Pudełkowy Catering jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając dania w Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Nasze dania pudełkowe dowozimy samochodami chłodniami przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych.

O tym przeczytasz tu: Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu dostarcza diety samochodami-chłodniami 

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni.

Możesz zamówić nasz catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Elblągu – tylko najlepsze produkty!

Warto wiedzieć, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Pudełkowego w Elblągu na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Jeśli zamówicie nasze posiłki już teraz, możecie również skorzystać z rabatu – 10 procent obniżki na dania z naszej oferty.

Zamów teraz swój pudełkowy catering w Braniewie https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów