LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 18 Listopada 2021

Mieszkasz w Malborku? Już wkrótce najlepszy catering pudełkowy na dowóz Mniam Fit w Twoim mieście!

Mieszkańcy Malborka będą mogli już wkrótce składać zamówienia na dania pudełkowe przygotowywane i dostarczane przez firmę Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. Wszyscy ceniący zdrowe odżywianie będą mogli rano otrzymać eleganckie pudełka ze smacznymi, świeżymi i zdrowymi posiłkami na cały dzień. Warto już teraz złożyć zamówienie i zyskać rabat – 20%!

Już wkrótce mieszkańcy Malborka będą mogli zamawiać diety pudełkowe na dowóz do domu czy biura dostarczane przez firmą Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Elblągu.

Warto teraz skontaktować się z nami (telefon: 517-347-015 przez facebookową stronę: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag  albo mailowo: info@mniammniam.elblag.pl aby zyskać atrakcyjny rabat na start!

Kontakt w sprawie zamówienia będzie równoznaczny z przyznaniem klientom z Malborka bardzo atrakcyjnego rabatu – 20 procent upustu na każdą zamówioną dietę!

Dlaczego warto zamówić catering pudełkowy na dowóz w Malborku?

Coraz częściej tempo dnia codziennego powoduje, że nie mamy czasu codziennie gotować obiadów czy przygotowywać sobie odpowiednio zdrowe i dietetyczne śniadania, które dadzą nam odpowiednią dawkę energii na cały dzień. Nie mówiąc już także o porannych zakupach świeżych i zdrowych produktów spożywczych, z których przygotujemy nasze ulubione potrawy na śniadania, obiady czy kolacje.

Dlatego coraz chętniej sięgamy właśnie po catering pudełkowy, czyli oferty firm, które dowiozą nam rano pod drzwi przygotowane już posiłki na cały dzień. To niezwykła wygoda i oszczędność czasu. Teraz wszystkie dania mamy już gotowe i dowiezione rano pod drzwi domu czy biura.

Jednak przy okazji zamawiania pudełkowego cateringu na dowóz warto również sprawdzić czy oferowane dania są faktycznie świeże oraz, co również istotne, czy są dietetyczne – czyli czy nie przybędzie nam zbędnych kilogramów na takiej diecie. Nie mamy bowiem czasu zajmować się jeszcze redukcją wagi z powodu niezdrowego trybu odżywiania. W tym wszystkim nie możemy również gubić gdzieś aspektu zdrowotnego naszego pożywienia.

Dlaczego warto więc postawić na ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Malborku?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki w pięknych, ekologicznych pudełkach. Mniam Mniam Pudełkowy Catering jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez nas dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne. Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając dania w Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Malborku zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Nasze dania pudełkowe dowozimy samochodami chłodniami przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych.

O tym przeczytasz tu:

Mniam Mniam Catering Pudełkowy w Elblągu dostarcza diety samochodami-chłodniami

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.

Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Malborku – tylko najlepsze produkty!

Warto wiedzieć, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Malborku masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Pudełkowego w Malborku na dowóz, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej opcji posiłków dla Was. Na bieżąco możecie również kontaktować się z naszymi dietetykami i konsultować osiągane efekty diety.

Jeśli skontaktujecie się z nami w sprawie zamówień diet na dowóz, możecie teraz skorzystać z rabatu – 20 procent obniżki na dania pudełkowe z naszej oferty.

Zarezerwuj już teraz swój pudełkowy catering na dowóz w Malborku i odbierz 20 procentowy rabat.

Kontakt:

telefonicznie: 517-347-015
przez facebookową stronę: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag   
mailowo: info@mniammniam.elblag.pl

Więcej informacji: https://mniammniam.elblag.pl/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów