Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 7 Października 2021

Mniam Fit Catering Dietetyczny dostarcza diety samochodami-chłodniami

Ma być smacznie jak w restauracji, dietetycznie i zdrowo oraz świeżo. Dlatego firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu dostarcza do klientów zamówione posiłki w formie pudełkowej specjalnymi samochodami wyposażonymi w chłodnie. Wszystko po to, aby posiłki nie straciły nic ze swojej świeżości.

Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu posiada flotę specjalnych samochodów dostawczych, które są przystosowane do przewozu posiłków. Oznacza to, że pojazdy z logo elbląskiego Piekarczyka (firma jest z Elbląga i w ten sposób z dumą to podkreśla) mają funkcję chłodni.

Dzięki temu zamówione diety pudełkowe docierają do klientów zawsze świeże.

Nic nie ma prawa tej świeżości i jakości zakłócić.

To bardzo ważne, abyście otrzymywali posiłki przygotowane ze świeżych produktów, które nie są transportowane przez wiele godzin z innych miast w Polsce.

Dlatego należy przede wszystkim interesować się tym, gdzie posiłki są przygotowywane, z jakich produktów, skąd te produkty są przywożone i w jaki sposób są transportowane do klientów. W końcu chcemy jeść produkty świeże i zdrowe.

Wybierze zdrowie, smak i świeżość – postaw na Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Na lokalnym rynku dostępne są oferty wielu firm, które dostarczają pudełkowy catering dietetyczny w Elblągu na dowóz do domów czy miejsc pracy elblążan. Jednak zdecydowana większość z nich nie ma swojej siedziby w Elblągu.

To oznacza, że zamówione diety są dowożone do klientów z Elbląga z wielu, często dość odległych od naszego miasta miejscowości. Tym samym posiłki dość długo znajdują się w transporcie, co niestety odbija się negatywnie na ich świeżości, a przez to na jakości.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny znajduje się w Elblągu. Dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy samochodami z funkcją chłodni, specjalnie przeznaczonych do przewozu żywności – dostawy do klientów są realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone do klientów nie spędzają więc wielu godzin w transporcie.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Dlatego Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny daje klientom gwarancję świeżości, jakości i smaku. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych restauracjach w Trójmieście i stolicy.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.

Nie musisz nam wierzyć na słowo!

Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy na dowóz w Elblągu tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu – to catering restauracyjny

Warto wiedzieć, że Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również smaczne.  Potrawy przygotowują kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny to marka PREMIUM

Mniam Mniam Fit pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych, zawsze świeże i zdrowe.

Zobacz diety pudełkowe Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów