Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 10 Czerwca 2022

Mniam Fit Catering Dietetyczny – idealny towarzysz podróży

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to idealny towarzysz każdej podróży. Nie musicie rezygnować ze swoich celów dietetycznych, jeśli macie zamiar wyjechać na cały dzień poza swoje miasto. Wystarczy wziąć swoją dietę na cały dzień ze sobą w podróż.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu ułatwia życie każdemu dla kogo zdrowe, odpowiednio zbilansowane pożywienie jest niezwykle ważną częścią dnia. Dlatego jeśli przed Wami jest jednodniowy wyjazd poza miejsce zamieszkania, nie musicie się martwić o to, co będziecie jedli. Możecie  zabrać, gdzie tylko chcecie swoje posiłki – zapakowane w eleganckie, wygodne, poręczne pudełko Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny.

Kiedy decydujemy się na dietę realizując nasze cele, chcemy ją za wszelką cenę utrzymać. We własnym domu nie ma z tym problemu – możemy przecież na bieżąco przygotowywać odpowiednio zbilansowane posiłki.

Dietę pudełkową Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu weź ze sobą, gdzie chcesz

Problem pojawia się, gdy chcemy wyjechać na wycieczkę do innego miasta lub na łono natury, i wrócić dopiero wieczorem. Pojawia się dylemat – co będziemy tam jeść, skoro nie chcemy dokonać odstępstwa od naszej założonej diety? Ciężko bowiem liczyć na to, że w restauracjach zamówimy taki posiłek, który będzie zgodny z naszą dietą.

Tu z pomocą przychodzi firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu. Zamówione diety składają się z posiłków przygotowanych na cały dzień (śniadania, obiady i kolacje) oraz dostarczane rano w eleganckich, wygodnych pudełkach pod nasze drzwi. Takie pudełka z dietą możemy spokojnie zabrać w dalszą podróż, bez obaw o opakowania poszczególnych potraw. Te są hermetycznie zamknięte, więc z pewnością nie ulegną uszkodzeniu w czasie transportu.

W ten sposób nieważne, gdzie się udamy – czy na wycieczkę do innego miasta, czy na wyprawę na łono przyrody, odpowiednio przygotowany, zbilansowany posiłek będziemy mieli zawsze pod ręką – na cały dzień.

Dieta Pudełkowa, na dowóz Mniam Mniam Fit w Elblągu ułatwia mobilność

Doskonałe posiłki macie już gotowe od rana – nie musicie sami przygotowywać sobie posiłków na wycieczkę.

- Bazujemy tylko na świeżych produktach spożywczych, dostarczanych od lokalnych dostawców. Nasze dania są przygotowywane w nocy, przed dniem dostawy. Później ruszają już samochodami chłodniami  kurierzy. To oznacza, że nasi klienci dostają rano świeżutkie potrawy, chrupiące i jeszcze ciepłe pieczywo, świeżo wyciskane soki. Posiłki przygotowujemy na miejscu, w naszej kuchni, więc nasze posiłki nie spędzają wielu godzin w magazynie czy później w trasie do klienta – mówi Wioleta Stępczyńska, właścicielka marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny. – Kurierzy ruszają do klientów na terenie Elbląga i najbliższych okolic zaraz po tym, jak zamówione dania zostaną przygotowane.

Catering dietetyczny „Mniam Mniam Fit” w Elblągu to idealny wybór dla osób, które pragną zmienić swój styl życia, wygląd czy też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale brakuje im czasu na dodatkowe godziny w kuchni. Chcą jeść zdrowo, dietetycznie i smacznie – jak w najlepszej restauracji.

Zamawiając posiłki w Mniam Mniam Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu, Wasza codzienna dieta jest opracowywana przez dietetyka. Specjalista firmy pilnuje, aby zamówiona dieta dostarczała wszystkich niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Catering dietetyczny Mniam Mniam Fit w Elblągu to odpowiednio zbilansowane posiłki

Zaletą diety Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu jest również możliwość dobranej dla Was oraz Waszych celów kaloryczności diety. Dzięki diecie pudełkowej nie musicie się przejmować ważeniem każdego składnika dodawanego do potrawy.

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku

 

Catering Dietetyczny Mniam Mniam Fit w Elblągu – różnorodność smaków i potraw

Mniam Mniam Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu dba, aby diety, które trafiają do klientów były różnorodne. Dzięki temu możecie poznawać nowe smaki oraz produkty, których być może wcześniej nie znaliście. Taka dieta to doskonały sposób, aby w łatwy i szybki sposób urozmaicić swoje codziennie żywienie, oraz dostarczyć więcej witamin oraz mikro- i makroelementów do organizmu.

Dzięki diecie pudełkowej Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu macie możliwość wyrobienia sobie nawyku regularnego jedzenia.

Zazwyczaj catering pudełkowy dostarcza pięć posiłków dziennie, które codziennie trafiają pod Wasze drzwi. Każdy posiłki jest odpowiednio zbilansowany i przemyślany tak, aby w racjonalny sposób dzienna dawka energetyczna była rozłożona w odpowiedni sposób.

Jednak jeśli pięć posiłków w ciągu dnia to dla Was za dużo, możecie zamówić w Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu pudełko z trzema daniami.

Dieta trzydaniowa Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy w Elblągu

Jeśli przed zamówienie konkretnych dań w Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny potrzebujesz porady dietetyka, możesz ją uzyskać pisząc na adres mailowy: dietetyk.mniammniam@gmail.com  lub dzwoniąc na numer 517 347 015. Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Teraz można zamówić również dietę jednodniową – na wypróbowanie!

Zamówienia można składać tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów