Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 6 Października 2022

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz ma specjalną ofertę dla firm

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz to najlepszy, najsmaczniejszy i najbardziej skuteczny dietetyczny catering w Polsce. Marka Mniam Mniam Fit posiada, oprócz oferty dla klientów indywidualnych, również ciekawą i atrakcyjną ofertę dla firm.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta to najlepsza tego typu firma w Polsce. Codziennie dostarcza swoim klientom świeże, zdrowe, smaczne, wykwintnie podane dietetyczne dania, które nie tylko cieszą oko i kubki smakowe, ale również pomagają realizować założone przez klientów cele – redukcja kilogramów, zastrzyk energii, zdrowe odżywianie czy zyskanie wolnego od codziennego przygotowywania posiłków czasu.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz posiada również w swojej ofercie ciekawą propozycję dla właścicieli i pracowników firm. Ten smaczny i dietetyczny catering dietetyczny może teraz docierać do Waszego przedsiębiorstwa codziennie – w ten sposób każdy pracownik otrzyma swoje eleganckie pudełko zawierające trzy lub pięć posiłków na cały dzień dla właścicieli firmy i pracowników.

Wszystkie nasze posiłki w formie cateringu pudełkowego na dowóz przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dowozu do klientów. Nasze diety dostarczamy specjalnymi samochodami z funkcją chłodni, docierają więc do klientów zawsze świeże i smaczne. Dbamy również aby nasze posiłki były nie tylko pyszne, ale również elegancko, ze smakiem zapakowane w specjalne pudełka - estetyka podania naszych dań klientom jest dla nas także bardzo ważna, podobnie jak najlepsze produkty, świeżość i smak naszych posiłków.

Dlaczego warto zamówić Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz dla firm?

  • Przede wszystkim ogranicza to czas pracowników – nie muszą już samodzielnie przygotowywać swoich posiłków w firmie czy wychodzić do sklepu czy baru.
  • Każdy pracownik je zdrowe, smaczne posiłki – co wzmacnia ich odporność, poprawia kondycję oraz sprawność intelektualną.
  • Odpowiednio dobrane diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz zapewniają potężny zastrzyk energii dla pracowników na cały dzień.
  • Pracownicy nie muszą już nic kupować do jedzenia podczas drogi do pracy – codziennie rano w firmie będzie już na nich czekało ich pudełko z trzema lub pięcioma posiłkami na cały dzień.

Menu możecie zamawiać z oferty diet firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz lub możecie również skomponować swoje własne zestawy – takie, jakie najbardziej lubicie.

Zobacz nasze diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny

Wystarczy skontaktować się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać Twojej firmie odpowiednią, idealną dla Was propozycję posiłków.

Masz własny pomysł na menu lub specjalne życzenia? Napisz nam o tym, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. 

517-347-015 / 504-972-293

info@mniammniam.elblag.pl

https://mniammniam.elblag.pl/strony/kontakt
 

Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?


Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Gwarancja jakości. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów