Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 26 Sierpnia 2022

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz przypomina. 25 sierpnia to Dzień Polskiej Żywności

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu przypomina, że 25 sierpnia br. obchodziliśmy oficjalny Dzień Polskiej Żywności. Co ważne, firma Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu swoje diety pudełkowe opiera właśnie na polskich, kupowanych od lokalnych dostawców produktów spożywczych. Wybieramy dla Was codziennie wszystko co najlepsze.

25 sierpnia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Żywności. Święto zostało ustanowione w 2013 r. z inicjatywy Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Celem Dnia Polskiej Żywności jest uświadomienie, jak bogata jest oferta rodzimych producentów żywności.

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele smacznych i zdrowych produktów powstaje w Polsce m.in. kapusta kiszona, ogórki kiszone, twaróg, pieczywo, wędliny, sery. Jakość i smak to ogromna zaleta polskich produktów. Warto jednak pamiętać, że nie jedyna.

Ostatecznie, to my konsumenci, poprzez swoje wybory możemy wspierać polską, dobrą żywność, kształtując tym samym patriotyzm zakupowy i więź ze środowiskiem. Konsumenckie wybory są też niewątpliwym wsparciem dla polskiego rolnictwa i gospodarki – ma to szczególne znaczenie w obecnych czasach.

Wybierz polską, lokalną żywność z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Zamawiając diety pudełkowe Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Gwarancja jakości posiłków pudełkowego cateringu Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu

W Mniam Mniam Fit Pudełkowym Cateringu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań dla klientów. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości pochodzące od lokalnych, polskich dostawców. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości.

Dieta pudełkowa na dowóz – tylko najlepsze polskie produkty żywnościowe!

Warto wiedzieć, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Zamawiając Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering na dowóz w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych od lokalnych dostawców. Dbamy o ich jakość o codziennie je skrupulatnie kontrolujemy.

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu zamówisz szybko i łatwo tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk / Menager

tel.: 517 347 015

e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów