Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 18 Kwietnia 2022

Mniam Fit Catering Dietetyczny świętuje rok funkcjonowania

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu już od roku dostarcza swoim klientom w Elblągu, Braniewie, Malborku, Fromborku, Nowym Dworze Gdańskim, Pasłęku i okolicach zdrowe, świeże, smaczne dania w formie cateringu pudełkowego na dowóz pod wskazany adres. Przez ten czas firma zdobyła grono wiernych klientów, a teraz świętuje rok swojego istnienia na rynku.

Dokładnie 12 miesięcy temu – 19 kwietnia 2021 roku firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu wystartowała na rynku elbląskim z rewelacyjną ofertą pudełkowych dań dietetycznych na dowóz, obiadów domowych, soków i szotów witaminowych.

Przez te 12 miesięcy Mniam Mniam Fit zdobyło zaufanie wielu klientów w Elblągu, Malborku, Braniewie, Nowym Dworze Gdańskim, Pasłęku i innych mniejszych miejscowości w okolicach, do których codziennie dostarczamy nasz pudełkowy catering na dowóz samochodami chłodniami.

Gdzie dowozimy nasze diety można sprawdzić tu: https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz

Odbierz rabat i codziennie jedz zdrowo i smacznie!

Teraz Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu świętuje pierwszy rok funkcjonowania i tego dnia – 19 kwietnia 2022 r. wszystkie diety z oferty firmy można zamówić z 20 procentowym rabatem na hasło „URODZINY20”.

Ponadto na wszystkich zainteresowanych zdrowym, smacznym odżywianiem czekają liczne konkursy i dodatkowe bonusy, warto więc od wtorku (19.04.2022 r.) śledzić z uwagą stronę Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu na facebooku: Mniam Mniam Catering Dietetyczny na facebooku i instagramie: Mniam Mniam Catering Dietetyczny na Instagramie

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny pudełkowy na dowóz

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu zamówicie szybko i łatwo tu:

Złóż zamówienie!

Dlaczego warto wybrać ofertę cateringu pudełkowego na dowóz Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. To oznacza, że klienci dostają zawsze świeże potrawy. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki. Jesteśmy cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że nasze dania są po prostu pyszne. Potrawy przygotowują profesjonalni kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa potraw. Zamawiając pudełkowy catering na dowzów w Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu zawsze otrzymujecie swoje smaczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacicie za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – macie więc pewność, że Wasze zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości i smaku naszych potraw.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Atrakcyjny system rabatowy dla klientów. Skarbonka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to rewelacyjny program lojalnościowy, dzięki któremu stali klienci mogą zyskać bardzo ciekawe bonusy przy zamawianiu kolejnych diet pudełkowych i polecaniu oferty Mniam Mniam Fit innym. W panelu klienta każdy ma możliwość zbierania punktów i zamiany ich na korzyści.

Więcej o tym przeczytacie tu: Skarbonka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Obsługa klienta

tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk / Menager

tel: 517 347 015

e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów