LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 21 Lipca 2021

Mniam Fit Catering Dietetyczny to wygoda Twojego codziennego dnia

Jak to ogarnąć codziennie? Śniadanie, obiad, kolacja, praca, dom, zajęcia w wolnym czasie. Do tego jeszcze trzeba zadbać o zdrowe produkty spożywcze oraz o odpowiednie przygotowanie posiłków. Sporo tego! A gdyby tak Twoje świeże i pachnące posiłki dietetyczne na cały dzień czekały na Ciebie rano pod drzwiami?

Jak zdrowo, smacznie i …wygodnie odżywiać?

Zdrowe, świadome odżywianie wymaga sporego wysiłku i czasu. Musimy codziennie kupić świeże, zdrowe produkty. Wymyślać potrawy na kolejne dni (co dziś na obiad? – to chyba standardowe pytanie, na które zawsze ciężko dać o razu odpowiedź), przygotowywać odpowiednio posiłki. Czy dla osoby, która jest aktywna zawodowo, ma dzieci i jeszcze chciałaby po pracy realizować swoje zainteresowania i pasje, w ogóle jest możliwe połączenie codziennego życia rodzinnego oraz przygotowywania zdrowych posiłków?

A gdyby tak posiłki dietetyczne na cały dzień, odpowiednio przygotowane ze świeżych, zdrowych i smacznych produktów czekały na Ciebie już rano pod drzwiami?

Odpowiedzią na ten problem jest oferta elbląskiej firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Szybko, zawsze świeżo, zdrowo i niezwykle smacznie – otrzymasz do swojego domu lub mieszkania zestaw gotowych, dietetycznych posiłków na cały dzień, dla Ciebie i dla Twojej rodziny.

Dlaczego warto zainteresować się ofertą dietetycznego cateringu pudełkowego Mniam Mniam Fit w Elblągu?

Przede wszystkim to marka premium – a to oznacza, że nie idzie na żadne kompromisy w przygotowywaniu naszych posiłków. Do ich tworzenia wykorzystywane są tylko najlepszej jakości, najświeższych produktów spożywczych – jesz tylko to co natura dała nam najlepszego.

Już nie martwisz się o zakupy, gotowanie w kuchni oraz wymyślanie kolejnych dań dla Twojej rodziny. Zamiast tego łatwo zamawiasz zdrowe, dietetyczne posiłki, które codziennie przywożone są do Twojego domu i masz więcej czasu na Wasze wspólne pasje i zainteresowanie.

Oto kilka kolejnych i ważnych argumentów przemawiających za zamówienie cateringu dietetycznego Mniam Mniam Fit w Elblągu.

Szybka dostawa Mniam Mniam Fit w Elblągu

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny mieści się w Elblągu. To oznacza, że zamówione posiłki na dany dzień przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Kurierzy zaczynają rozwozić posiłki już od godziny 1 w nocy, do godziny 8.00. Zawsze więc dostajecie świeże posiłki i chrupiące pieczywo.

Sprawdź, gdzie i jak dostarczamy dietetyczny catering pudełkowy w Elblągu.

https://mniammniam.elblag.pl/strony/dowoz

Świeżość produktów Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Dzięki temu, że Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu działa na miejscu, możemy kupować wszystkie potrzebne produkty spożywcze na bieżąco u lokalnych dostawców – są zawsze świeże i najwyższej jakości. O ich jakość dbają nie tylko nasi wykwalifikowani kucharze, ale również dietetyk i właściciele firmy. Tu nie ma mowy o żadnych kompromisach – ma być zdrowo, świeżo i smacznie. Potrzebne produkty zawsze kupujemy od lokalnych dostawców i producentów.

Konsultacje z dietetykiem w Elblągu – próbny zestaw

Zamawiając konkretne diety w firmie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu nie musicie testować konkretnych rozwiązań na zasadzie metody prób i błędów. Nasz dietetyk zawsze służy pomocą i radą – udzieli odpowiednich konsultacji i pomoże wybrać odpowiednią dietę pudełkową dla każdego klienta.

Ponadto nie trzeba od razu zamawiać cateringu pudełkowego na dłuższy okres. W Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny można teraz zamówić posiłki na jeden dzień. Takie rozwiązanie pomoże „posmakować” i wypróbować naszą ofertę. Oferujemy takie jednodniowe rozwiązanie, ponieważ jesteśmy pewni, że nasze posiłki są nie tylko świeże, zdrowe, dietetyczne, ale przede wszystkim smaczne.

Własna kuchnia Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu to nie tylko biuro do składania zamówień i zlecanie przygotowania posiłków firmie zewnętrznej. Kontrolujemy cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego.

Ponieważ posiadamy własną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię (w budynku Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu) więc mamy pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie finalnie do klienta. Takie możliwości zapewnia nam posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu to doskonali kucharze

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu to przede wszystkim doświadczony zespół kucharzy, którzy w swoim dorobku zawodowym mają pracę w renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Posiadanie tak doświadczonych kucharzy powoduje, że o naszym cateringu można mówić jako o restauracyjnym. Co to oznacza? Nie tylko nasze posiłki są zdrowe, świeże i dietetyczna, ale przede wszystkim smaczne. Nasze dania cechują się przygotowaniem i przyrządzaniem niczym nie odbiegające od dań zamawianych w najlepszych restauracjach.

Doświadczenie w żywieniu dzieci

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu powstał na bazie kuchni Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu – najlepszej tego typu niepublicznej placówki w kraju. Mały Europejczyk posiada dużą oraz doskonale wyposażoną kuchnię wraz ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami żywienia zbiorowego. To powoduje, że dzieci w przedszkolu i żłobku jedzą dania świeże, zdrowe i pyszne. Ta idea przyświeca nam również w firmie Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. Posiadając długoletnie doświadczenie w żywieniu dzieci – najbardziej wymagających klientów – możemy sprostać również każdemu kulinarnemu wyzwaniu.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów