LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 2 Sierpnia 2021

Mniam Fit Catering Dietetyczny. Zabierz swój posiłek, gdzie tylko chcesz

Co prawda posiłki dietetyczne przygotowywane przez dietetyków i kucharzy marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny niemal błyskawicznie docierają pod drzwi mieszkań, domów czy firm klientów w Elblągu i okolicach, to nic nie stoi na przeszkodzie abyście swoją dietę zabrali ze sobą, gdzie tylko chcecie.

Pudełkowy catering dietetyczny na dowóz w Elblągu możesz zabrać gdzie tylko chcesz!

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu dba nie tylko o świeżość produktów, ale również o ekologiczne podejście do swojej działalności.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu – opakowanie idealne na podróż

Zamówione dania są dostarczane w opakowaniach kartonowych – pięknie wykonanych, zaprojektowanych przez artystę plastyka. Również butelki do napojów są wykonane z surowca wtórnego – są szklane.

Kartonowe pudełka mają specjalne, mocne uchwyty. To zaś oznacza, że swój całodzienny posiłek możecie zabrać ze sobą, gdzie tylko chcecie.

Ruszajcie w drogę i nie martwcie się o jedzenie z Mniam Mniam Fit

Wybieracie się na całodzienny piknik za miasto? Możecie jedziecie gdzieś dalej? Nie musicie się teraz martwić, czy zjecie gdzieś coś zdrowego. Już rano, pod drzwiami czekać będzie Wasza zamówiona dieta na cały dzień (śniadanie, obiad, deser i kolacja). Dzięki zamówionym daniom Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możecie jechać na całodniową wycieczkę, bez konieczności szukania „czegoś zdrowego” do zjedzenia.

Doskonałe posiłki macie już gotowe od rana – nie musicie sami przygotowywać sobie posiłków na wycieczkę.

- Bazujemy tylko na świeżych produktach spożywczych, dostarczanych od lokalnych dostawców. Nasze dania są przygotowywane w nocy, przed dniem dostawy. Później ruszają już samochodami kurierzy. To oznacza, że nasi klienci dostają rano świeżutkie potrawy, chrupiące i jeszcze ciepłe pieczywo, świeżo wyciskane soki. Posiłki przygotowujemy na miejscu, w kuchni Małego Europejczyka, więc nasze posiłki nie spędzają wielu godzin w magazynie czy później w trasie do klienta – mówi Wioleta Stępczyńska, właścicielka marki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny. – Kurierzy ruszają do klientów na terenie Elbląga i najbliższych okolic zaraz po tym, jak zamówione dania zostaną przygotowane.

Catering dietetyczny „Mniam Mniam Fit” w Elblągu to idealny wybór dla osób, które pragną zmienić swój styl życia, wygląd czy też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale brakuje im czasu na dodatkowe godziny w kuchni. Chcą jeść zdrowo, dietetycznie i smacznie – jak w najlepszej restauracji.

Jeśli przed zamówienie konkretnych dań w Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny potrzebujesz porady dietetyka, możesz ją uzyskać pisząc na adres mailowy: dietetyk.mniammniam@gmail.com  lub dzwoniąc na numer 517 347 015. Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Realizacja dostaw posiłków odbywa się między godzinami: 01:00 - 8:00. Dostawa każdego pakietu z oferty oraz Mniam Obiadku jest darmowa!

Teraz można zamówić również dietę jednodniową – na wypróbowanie!

Zamówienia można składać tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów