LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 29 Lipca 2022

Mniam Fit gwarantuje jakość i świeżość cateringu dietetycznego na dowóz

Upał doskwiera nam coraz bardziej. To powoduje, że z troską patrzymy również na nasze posiłki, które zamawiamy w firmach oferujących catering pudełkowy ma dowóz do domu, mieszkania czy miejsca pracy. Dobra informacja dla klientów firmy Mniam Mniam Fit jest taka, że dania w cateringu pudełkowym są zawsze świeże i smaczne, a do klientów docierają w specjalnych samochodach chłodniach.

Nikt z nas nie chciałby teraz spożywać posiłków w ramach cateringu pudełkowego na dowóz, które przez wiele godzin przebywają w magazynach lub samochodach dostawczych, w nieodpowiednich temperaturach. Jak wiadomo w takich warunkach pogodowych jedzenie szybko traci swoją świeżość, smak czy po prostu psuje się.

Dlatego tak ważne jest, aby dania cateringu pudełkowego na dowóz w Elblągu czy Gdańsku były przygotowywane na krótko przed ich dostarczeniu do klientów, a sam transport obywał się samochodami, których przestrzeń bagażowa jest wyposażona w urządzenia chłodnicze. W ten sposób posiłki dotrą do odbiorców świeże i smaczne, zachowując wszystkie swoje walory smakowe i odżywcze.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy w Elblągu - zawsze świeże i szybkie dostawy posiłków

Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu posiada flotę specjalnych samochodów dostawczych, które są przystosowane do przewozu posiłków. Oznacza to, że pojazdy z logo elbląskiego Piekarczyka mają funkcję chłodni.

Dzięki temu zamówione diety pudełkowe docierają codziennie do klientów zawsze świeże, w odpowiedniej dla przewozu żywności temperaturze. Cały proces przygotowania posiłków – od ich przyrządzania, przez pakowanie w pudełka oraz do samochodów-chłodni jest ściśle kontrolowany.

Nic i nikt nie ma prawa tej świeżości i jakości zakłócić.

Na rynku dostępne są oferty wielu firm, które dostarczają pudełkowy catering dietetyczny na dowóz w Gdańsku, Elblągu, Malborku, Nowym Dworze Gdańskim czy Braniewie. Jednak zdecydowana większość z nich nie ma swojej siedziby w bliskim sąsiedztwie tych miast.

To oznacza, że zamówione diety są przygotowywane i dowożone do klientów z wielu, często dość odległych miejscowości od naszego miasta. Tym samym posiłki dość długo znajdują się w transporcie, co niestety odbija się negatywnie na ich świeżości, a przez to na jakości.

To bardzo ważne, abyście otrzymywali posiłki przygotowane ze świeżych produktów, które nie są transportowane przez wiele godzin z innych miast w Polsce, często jeszcze samochodami, które nie posiadają funkcji chłodni. W końcu chcemy jeść produkty świeże i zdrowe.

Wybierz więc zawsze zdrowie, smak i świeżość – postaw na Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny znajduje się w Elblągu. Dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy samochodami z funkcją chłodni, specjalnie przeznaczonych do przewozu żywności – dostawy do klientów są realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone do klientów nie spędzają więc wielu godzin w transporcie.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Dlatego Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu daje klientom gwarancję świeżości, jakości i smaku. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych restauracjach w Trójmieście i stolicy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych, zawsze świeże i zdrowe.

Nie musisz nam wierzyć na słowo!

Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy na dowóz w Elblągu tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu zamówisz szybko i łatwo tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk / Menager

tel.: 517 347 015

e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów