Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 27 Września 2022

Mniam Fit informuje. Co warto jeść jesienią, aby nie stracić energii?

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta to najlepsza tego typu firma w Polsce. Codziennie dostarcza swoim klientom świeże, zdrowe, smaczne, wykwintnie podane dietetyczne dania, które nie tylko cieszą oko i kubki smakowe, ale również pomagają realizować założone przez klientów cele – redukcja kilogramów, zastrzyk energii, zdrowe odżywianie czy zyskanie wolnego od codziennego przygotowywania posiłków czasu.

Mniam Mniam Fit informuje. Co warto jeść jesienią, aby nie stracić energii?

Co jeść jesienią, aby mieć energię na cały dzień?

Jesień jest specyficzną porą roku. Przede wszystkim pojawiają się już bardziej chłodne niż jeszcze niedawno dni. Więcej chmur na niebie przesłania słońce. Wieje mocniej wiatr, pada deszcz, częściej się przeziębiamy. Znikają również typowo letnie owoce sezonowe – poziomki, maliny, truskawki.

Co więc jeść jesienią, aby czuć się nadal dobrze, mieć energię na cały dzień i wzmocnić swoją odporność w sezonie większej zachorowalności na choroby wirusowe?

Musimy pożegnać typowo letnie owoce, ale możemy je zastąpić bogatymi w antyoksydanty jabłkami. Te owoce mają silne działanie przeciwzapalne i pomogą uchronić się przed niepotrzebnymi infekcjami. Warto sięgnąć także po krajowe gruszki, winogrona lub śliwki oraz wszelkiego rodzaju konfitury. Jesienią warto również sięgnąć po cytrusy – głównie pomarańcze i grejpfruty.

Teraz, jesienią, warto również wybrać się do lasu – po grzyby. Taki wypad do lasu, to połączenie „przyjemnego z pożytecznym”. Nie tylko mamy możliwość dłuższego spaceru na świeżym powietrzu wśród drzew, ale również znajdziemy z pewnością wiele jadalnych odmian grzybów. Należy jednak uważać, by potrawy na bazie grzybów nie uczynić zbyt tłustymi, bo to tylko zwiększy naszą ospałość.

Jesienią sięgajmy również po dynię. To wspaniałe warzywo, z którego można wyczarować naprawdę smaczne potrawy. Z pewnością zadowoli Was pyszna, pożywna zupa, taka jak krem z dyni.

Jesień to również świetna pora na bardzo zdrowe przekąski w postaci różnego gatunku orzechów – szczególnie popularnych orzechów laskowych oraz orzechów włoskich. Nie sięgajmy po słodycze w złudnym przeświadczeniu, że w chłodniejsze dni musimy jeść więcej – także cukru.

Jeśli natomiast nie chcecie samodzielnie przygotowywać dla siebie i swojej rodziny odpowiednich na okres jesieni posiłków, zawsze możecie sięgnąć po jedną z diet z oferty firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Poznaj diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu


Dlaczego warto wybrać ofertę Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy już rozwożą dania jeszcze tej samej nocy – dostawy są bowiem realizowane od godz. 1.00 w nocy samochodami-chłodniami. To oznacza, że klienci dostają świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Darmowa dostawa potraw. Zamawiając diety w Mniam Mniam Cateringu Dietetycznym w Elblągu zawsze otrzymujesz swoje pyszne i dietetyczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacisz za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu czy miejsca pracy.

Gwarancja jakości. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze.

Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości. To powoduje, że nie musisz kupować naszej diety pudełkowej na kilka dni. Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Marka PREMIUM. Nasz pudełkowy catering dietetyczny określamy jako PREMIUM. Co to oznacza? To, że przygotowując nasze dania nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Bezpłatne porady dietetyków. Jesteście zainteresowani wyborem Mniam Mniam Cateringu Dietetycznego w Elblągu, ale nie wiecie na jaką konkretną opcję diety się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. Możecie skontaktować się z naszym dietetykiem, który bezpłatnie udzieli Wam wszystkich porad dotyczących wyboru konkretnej diety odpowiedniej dla Waszych celów i zamierzeń.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Pamiętaj, że możesz teraz zamówić również dietę jednodniową – na spróbowanie.

Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym dietetykiem zadzwoń na numer telefonu: 517 347 015 lub wyślij pytania na adres e-mai: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Odwiedź nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów