Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 25 Sierpnia 2023
  • Wydarzenia

Mniam Fit informuje. Dzień Polskiej Żywności

25 sierpnia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Żywności. Święto zostało ustanowione w 2013 r. z inicjatywy Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Celem Dnia Polskiej Żywności jest uświadomienie, jak bogata jest oferta rodzimych producentów żywności. Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz zawsze wykorzystuje w swoich daniach zdrową, polską, lokalną żywność.

Mniam Fit - zdrowe, polskie produkty spożywcze

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele smacznych i zdrowych produktów powstaje w Polsce m.in. kapusta kiszona, ogórki kiszone, twaróg, pieczywo, wędliny, sery. Jakość i smak to ogromna zaleta polskich produktów. Warto jednak pamiętać, że nie jedyna.

Ostatecznie, to my konsumenci, poprzez swoje wybory możemy wspierać polską, dobrą żywność, kształtując tym samym patriotyzm zakupowy i więź ze środowiskiem. Konsumenckie wybory są też niewątpliwym wsparciem dla polskiego rolnictwa i gospodarki – ma to szczególne znaczenie w obecnych czasach.

Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz zawsze wykorzystuje w swoich daniach pudełkowych na dowóz zdrową, świeżą, polską, żywność – produkty kupujemy od lokalnych dostawców.

Mniam Fit Catering Dietetyczny Pudełkowy na dowóz dba nie tylko o świeżość i jakość lokalnych, polskich produktów spożywczych, ale również o ekologiczne podejście do swojej działalności. Zamówione dania są dostarczane w opakowaniach kartonowych – pięknie wykonanych, zaprojektowanych przez artystę plastyka. Również butelki do napojów są wykonane z surowca wtórnego – są szklane.

- Bazujemy tylko na świeżych produktach spożywczych, dostarczanych od lokalnych, polskich dostawców. Wspieramy więc również lokalny, krajowy rynek. Nasze dania są przygotowywane w nocy, przed dniem dostawy. Później ruszają już samochodami-chłodniami kurierzy. To oznacza, że nasi klienci dostają rano świeżutkie potrawy, chrupiące i jeszcze ciepłe pieczywo, świeżo wyciskane soki. Posiłki przygotowujemy na miejscu, w naszej kuchni, więc nasze posiłki nie spędzają wielu godzin w magazynie czy później w trasie do klienta – informuje Wioletta Stępczyńska, właściciel firmy Mniam Fit. – Kurierzy ruszają do klientów zaraz po tym, jak zamówione dania zostaną przygotowane.

Catering dietetyczny Mniam Fit to idealny wybór dla osób, które pragną zmienić swój styl życia, wygląd czy też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale brakuje im czasu na dodatkowe godziny w kuchni. Chcą jednak jeść zdrowo, dietetycznie i smacznie – jak w najlepszej restauracji.

Odpowiednim wyborem, aby nie tracić czasu na codzienne przygotowywanie zdrowych, świeżych posiłków dla siebie i swoich bliskich będzie wybór diety pudełkowej z dowozem do miejsca zamieszkania czy pracy firmy Mniam Fit.

Otrzymacie przygotowane na cały dzień (trzy lub pięć) posiłki – smaczne, zdrowe, dietetyczne. Mamy je przez cały dzień „po ręką” i nie będziemy musieli sięgać po jedzenie typu fast food.

Wystarczy, że zamówicie jedną z naszych diet i już codziennie rano możecie przed swoimi drzwiami znaleźć eleganckie pudełko z pięcioma lub trzema daniami na cały dzień. Nie tylko jecie smacznie i zdrowo, ale również oszczędzacie swój czas, ponieważ nie musicie już codziennie kupować produktów spożywczych i przyrządzać z nich dań w kuchni.
 

Mniam Fit – najsmaczniejszy catering dietetyczny w Polsce
 

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz to, według klientów, którzy wypróbowali wiele innych tego typu propozycji najsmaczniejszy catering na dowóz, w restauracyjnym smaku, wśród tych jakie zdarzyło im się zamawiać w ramach cateringu na dowóz do domu czy miejsca pracy.

Nic w tym dziwnego. Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz przede wszystkim stawia na jakość naszych produktów spożywczych oraz ich smak.

Klienci Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz chwalą przywożone przez naszych kurierów dania nie tylko za efekt w postaci gubienia kilogramów w ramach wybranych diet. Podkreślają również niezwykły smak naszych dań i niezwykłą różnorodność potraw w ramach wykupionego pakietu.

Co ważne, nasze posiłki w formie cateringu pudełkowego nie powodują znudzenia wśród klientów, a raczej wzbudzają zachwyt smakiem i zadowolenie z ich urozmaicenia.
 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera.

Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże i zdrowe. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na Dowóz kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Dietę pudełkową na dowóz Mniam Fit można zamówić tu:  Zamów dietę Mniam Fit


Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo, Augustów, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Wawrów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Tarnów, Zakopane, Kołobrzeg, Koszalin, Leszno, Ostróda, Olsztyn, Konin, Gniezno, Kostrzyn, Starachowice, Radom.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów