LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 24 Kwietnia 2022

Mniam Fit informuje. Europejski Dzień Śniadania

Dziś obchodzimy Europejski Dzień Śniadania. Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu codziennie rano dostarcza swoim klientom pyszny pakiet dań na cały dzień. W tym znajduje się również smaczne, pożywne śniadanie. Doskonale wiemy, jak ważny jest to posiłek dla naszych organizmów.

Bardzo wiele osób pomija rano zjedzenie śniadania często z braku czasu. Rano pijemy tylko kawę, wodę albo sok i spieszymy do pracy, szkoły, na uczelnię. To zaś poważny błąd żywieniowy i zwraca na to uwagę nawet specjalny dzień, który obchodzimy właśnie 24 kwietnia. To Europejski Dzień Śniadania.

Dlaczego warto jest śniadanie?

Z raportu firmy Kraft Foods Polska wynika, że około 12% osób pracujących spożywa śniadanie już w miejscu pracy. Aż 15% badanych przyznało, że wcale nie je tego ważnego – w opinii dietetyków – posiłku. Odsetek niejedzących śniadań rośnie głównie wśród uczniów i studentów, wśród których dotyczy to co piątej osoby.

Jak przypominają specjaliści, po wielu godzinach snu organizm potrzebuje zastrzyku energii w postaci porannego posiłku. To, ile energii i składników odżywczych mu dostarczymy, decyduje o wydolności psychofizycznej w pierwszej części dnia.

W raporcie wskazano, że poranny posiłek wzmaga koncentrację, poprawia kreatywność́ i zdolności werbalne, a także poprawia pamięć́ krótkoterminową i epizodyczną oraz identyfikację bodźców wzrokowych. Pierwszy posiłek ma też duże znaczenie dla zdrowia. U osób jedzących śniadanie stwierdzano niższe stężenie cholesterolu oraz niższy poziom glukozy i insuliny we krwi, co może zmniejszać zagrożenie cukrzycą i chorobą wieńcową. Co więcej, osoby regularnie jedzące poranny posiłek mają mniejszą masę ciała (wskaźnik BMI) w porównaniu z osobami niejedzącymi śniadania lub jedzącymi nieregularnie.

Śniadanie powinno być właściwie zbilansowane.

Zjedź śniadanie z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz

Nie masz czasu zjeść codziennie rano śniadania? Łapiesz w locie jakiś owoc, kawę, sok i biegniesz do pracy? Nie rób tego błędu. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w czasie całego dnia. Dlatego już teraz możesz zamówić pudełkowy catering dietetyczny na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu. Dzięki temu codziennie rano będzie na Ciebie czekało pyszne, zdrowe, świeże w pełni zbilansowane śniadanie – już przygotowane i gotowe do spożycia. Oprócz tego zaś pozostałe posiłki na cały dzień. Już nie będziecie musieli pamiętać o przygotowaniu i zjedzeniu śniadania, obiadu, kolacji - Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu zrobi to za Was, przygotowując Wam pyszne, świeże, zdrowe, pełnowartościowe posiłki na cały dzień!

Dzięki temu zaoszczędzicie rano swój cenny czas, a jednocześnie będziecie mogli cieszyć się rano pysznym, zdrowym, świeżym posiłkiem.

Jeżeli zaś macie specjalne wymogi żywieniowe i realizujecie swoje określone cele dietetyczne, możecie dopasować do swoich oczekiwań jedną z diet z naszej oferty.

Zobacz diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu

Jeśli zawsze chcesz jeść smacznie, zdrowo i otrzymywać do domu lub miejsca pracy pyszne, świeże posiłki w formie cateringu pudełkowego - wybierz ofertę firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Dlaczego warto wybrać ofertę cateringu pudełkowego na dowóz Mniam Mniam Pudełkowy Catering w Elblągu?

Przede wszystkim firma znajduje się w Elblągu – dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. To oznacza, że klienci dostają zawsze świeże potrawy. Nasze dania nie spędzają wielu godzin w transporcie.

Smaczne posiłki. Jesteśmy cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że nasze dania są po prostu pyszne. Potrawy przygotowują profesjonalni kucharze, którzy pracowali w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Jesz więc smacznie i zdrowo.

Darmowa i szybka dostawa potraw. Zamawiając pudełkowy catering na dowzów w Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu zawsze otrzymujecie swoje smaczne jedzenie na czas. Dodatkowo nic nie płacicie za transport. Nasi kurierzy dowożą do klientów dania za darmo – prosto pod drzwi domu. Nasze dania dowozimy samochodami-chłodniami, specjalnie przystosowanymi do przewozu produktów spożywczych – macie więc pewność, że Wasze zamówione posiłki będą zawsze świeże!

Gwarancja jakości posiłków. W Mniam Mniam Pudełkowym Cateringu Dietetycznym w Elblągu jesteśmy pewni świeżości, jakości i smaku naszych dań. Produkty wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze. Dlatego z dumą możemy dać każdemu klientowi gwarancję jakości i smaku naszych potraw.

Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych.

Atrakcyjny system rabatowy dla klientów. Skarbonka Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu to rewelacyjny program lojalnościowy, dzięki któremu stali klienci mogą zyskać bardzo ciekawe bonusy przy zamawianiu kolejnych diet pudełkowych i polecaniu oferty Mniam Mniam Fit innym. W panelu klienta każdy ma możliwość zbierania punktów i zamiany ich na korzyści.

Więcej o tym przeczytacie tu: https://mniammniam.elblag.pl/artykuly/skarbonka-mniam-mniam-fit-jesz-smacznie-chudniesz-i-zbierasz-punkty,84.htm

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Obsługa klienta

tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk / Menager

tel: 517 347 015

e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów