Rabat - 25% z kodem: MNIAMFIT
Zamów dietę ze zniżką kod: MNIAMFIT
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 4 Sierpnia 2022

Mniam Fit przypomina. Jedzcie arbuzy!

3 sierpnia obchodziliśmy Dzień Arbuza. Warto go mieć pod ręką i jeść, zwłaszcza w tak upalne dni jak obecnie przeżywamy. Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu przypomina więc, dlaczego arbuz może być wybawieniem dla nas w bardzo gorące dni.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy w Elblągu - zawsze świeże i szybkie dostawy posiłków

Arbuz – cudowny owoc, idealny na upalne dni. Składa się z niemal 90 proc. z wody, a więc idealnie gasi nasze pragnienie. Jednak jego duża zawartość wody to jednak nie wszystko. Ten owoc zawiera 45 kalorii, witaminę C i witaminę A, które pomogą nam zachować zdrowie i doskonałe samopoczucie.

Dlaczego warto jeść arbuzy? Czy tylko dlatego, że te owoce doskonale gaszą pragnienie?

Arbuz składa się głównie z wody. W około 150 gramów tego owocu mamy tylko 46 kalorii. Jeśli więc chcecie redukować swoją wagę, warto arbuzy jeść, ponieważ są owocami niskokalorycznymi.

Skład arbuza to: węglowodany - 11,6 g, w tym 9,6 g cukru, błonnik – 0,6 g, wapń – 10,8 mg, fosfor - 16,9 mg, magnez - 15,4 mg, potas – 172 mg, witamina C – 12,5 mg.

W arbuzie znajdziemy również witaminę A, foliany, cholinę, beta-karoteny, luteinę, likopen oraz witaminy z grupy B, takie jak tiamina, niacyna i ryboflawina. Ponadto, arbuz składa się z takich minerałów jak cynk, mangan, selen, fluor oraz wielu przeciwutleniaczy.

Ponadto arbuzy, poprzez zawarte w nich składniki, idealnie wpływają na kondycję naszej skóry, zapobiegają chorobom serca oraz chorobom nowotworowym (poprzez zawarty w nim likopen). Jedzenia regularnie arbuza zapobiega również astmie czy cukrzycy.

Kawałek arbuza zawiera około 86 kalorii, mniej niż 1 gram tłuszczu i nie zawiera cholesterolu. Zapewnia 22 gramy węglowodanów i 5 proc. dziennego zapotrzebowania na błonnik, co czyni go doskonałym pożywieniem do spalania tłuszczu i utraty wagi.

Chcesz się na co dzień zdrowo i smacznie odżywiać, otrzymując gotowe i doskonale skomponowane posiłki na cały dzień. Wybierz ofertę firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny znajduje się w Elblągu. Dlatego wszystkie dania przygotowywane są w nocy poprzedzającej dzień dostaw. Co więcej, kurierzy rozwożą dania jeszcze tej samej nocy samochodami z funkcją chłodni, specjalnie przeznaczonych do przewozu żywności – dostawy do klientów są realizowane od godz. 1.00 w nocy. To oznacza, że klienci dostają rano świeże potrawy oraz chrupiące pieczywo. Dania dowożone do klientów nie spędzają więc wielu godzin w transporcie.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Dlatego Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu daje klientom gwarancję świeżości, jakości i smaku. Wybieramy tylko najświeższe i najlepszej jakości produkty. Gotują dla naszych klientów najlepsi, profesjonalni kucharze, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych restauracjach w Trójmieście i stolicy.

Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane z najlepszych dostępnych produktów spożywczych, zawsze świeże i zdrowe.

Nie musisz nam wierzyć na słowo!

Możesz zamówić nasz dietetyczny catering pudełkowy na dowóz w Elblągu tylko na jeden dzień, na test. Na pewno będziecie zadowoleni.

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu zamówisz szybko i łatwo tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk / Menager

tel.: 517 347 015

e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

rabat -25%

kod: MNIAMFIT

Zamów