LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 21 Sierpnia 2023
  • Poradnik

Mniam Fit radzi. Dlaczego warto korzystać z porad dietetyka?

Wiele osób myśli, że dietetyk to ktoś, kto tylko zaleca ograniczenie kalorii i wykluczenie z jadłospisu ulubionych produktów. Nic bardziej mylnego! Dietetyk to specjalista, który potrafi dostosować plan żywieniowy do indywidualnych potrzeb, celów i preferencji każdego klienta. Dlatego warto skorzystać z porad dietetyczek marki Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Dietetyk nie tylko pomaga schudnąć, ale także poprawić stan zdrowia, samopoczucie i jakość życia.

Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z porad dietetyka firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz.

Dietetyk oceni Twój stan odżywienia i zdrowia. Na podstawie wywiadu żywieniowego, pomiarów antropometrycznych i badań laboratoryjnych dietetyk określi Twój wskaźnik masy ciała (BMI), procent tkanki tłuszczowej, zapotrzebowanie energetyczne i składnikowe oraz ewentualne niedobory lub nadmiary witamin i minerałów. Dietetyk sprawdzi także, czy nie masz żadnych chorób lub zaburzeń, które wymagają specjalnej diety, np. cukrzyca, nadciśnienie, alergie pokarmowe itp.

Dietetyk przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. Na podstawie zebranych informacji dietetyk zaproponuje Ci dietę, która będzie dopasowana do Twojego trybu życia, upodobań kulinarnych i celów, np. redukcja masy ciała, poprawa kondycji fizycznej, zwiększenie odporności itp. Dietetyk nie narzuci Ci żadnych zakazów ani nakazów, ale nauczy Cię jak komponować zdrowe i smaczne posiłki z różnorodnych produktów. Dietetyk pomoże Ci także wybrać odpowiednie suplementy diety, jeśli będą potrzebne.

Dietetyk będzie Cię motywował i wspierał. Skorzystanie z porady dietetyka to nie tylko jednorazowa wizyta, ale długofalowa współpraca. Dietetyk będzie regularnie monitorował Twój postęp i efekty diety, a także odpowiadał na Twoje pytania i wątpliwości. Dietetyk będzie Cię zachęcał do wprowadzania zmian w nawykach żywieniowych i aktywności fizycznej, a także radził, jak radzić sobie ze stresem, emocjonalnym jedzeniem i pokusami. Dietetyk będzie także dostosowywał dietę do Twoich aktualnych potrzeb i sytuacji.

Dietetyk pokaże Ci, że zdrowe odżywianie to nie tylko dieta, ale styl życia. Skorzystanie z porady dietetyka to nie tylko sposób na osiągnięcie konkretnego celu, ale także nauczenie się jak dbać o swoje zdrowie i samopoczucie na co dzień. Dietetyk pokaże Ci, że zdrowe odżywianie to nie tylko liczenie kalorii i ważenie się na wadze, ale także czerpanie przyjemności z jedzenia i odkrywanie nowych smaków. Dietetyk pokaże Ci także, że zdrowe odżywianie to nie tylko kwestia żywności, ale także relacji z własnym ciałem i umysłem.

Jak widzisz, korzyści z porad dietetyka są liczne i różnorodne. Jeśli chcesz poprawić swoją sylwetkę, zdrowie i samopoczucie, nie zwlekaj i umów się na konsultację z profesjonalnym dietetykiem firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy już dziś!


Kompleksowa współpraca dietetyków Mniam Fit z klientami
 

Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Fit rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

W swojej ofercie Mniam Fit posiada szeroką bazę diet pudełkowych, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie lub zwrócić się do dietetyka Mniam Fit o dobór diety indywidualnej.

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Mniam Fit tym właśnie różni się do innych firm cateringowych w Polsce, że zapewnia kompleksową opiekę dietetyczną nad klientem i Jego zdrowiem. Nasza współpraca nie kończy się tylko na codziennym dostarczaniu dań dla odbiorców.

Co to oznacza? To, że dietetycy Mniam Fit Catering Dietetyczny na dowóz posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała. Dzięki temu dietetyczki Mniam Fit są w stanie kompleksowo zdiagnozować potrzeby klienta i pod te potrzeby dopasować najbardziej idealną dietę.

W Mniam Fit nie dzwonisz na infolinię i nie czekasz na połączenie z konsultantem. W Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz rozmawiasz przez telefon lub osobiście z dietetykami, którzy na bieżąco mogą konsultować Twoje cele oraz ewentualnie korygować dietę i oceniać jej efekty.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.
 

Przeczytaj również: Mniam Fit zapewnia klientom kompleksową opiekę dietetyczną
 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście.

Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości. Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera. Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny jest cateringiem restauracyjnym. Oznacza to, że przygotowywane przez kucharzy dania są nie tylko odpowiednio zbilansowane i dobrane przez dietetyka, ale również cechuje je olbrzymia dbałość o jakość produktów oraz o kwestię smaku.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.


Zobacz gotowe diety Mniam Fit: https://mniamfit.pl/gotowe-diety-mniam


Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej:

https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

 

Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo.
 

Tu zobaczysz dokładną mapę naszych dowozów: Mniam Fit - gdzie dowozimy


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów