LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 26 Stycznia 2024

Mniam Fit – Twoja dieta, Ty wybierasz

Rozszerzamy naszą opcję diet Flex – czyli to Ty wybierasz co znajdzie się w Twojej codziennej diecie pudełkowej na dowóz Mniam Fit. Teraz masz możliwość jeszcze większego wyboru i zestawiania swojej własnej, codziennej diety pudełkowej.

Przedstawiamy całkowitą nowość w wyborze menu diet pudełkowych na dowóz do domu, mieszkania, miejsca pracy czy gdzie tylko wskażecie!

Dieta Flex firmy Mniam Fit to teraz aż 5 diet w opcji wyboru menu. Macie do wyboru każdego dnia aż 20 dań. Do tego otrzymacie rabat na nasze diety Flex – 18 procent już od pierwszego dnia zamówionej diety.


Z opcją Flex Mnia Fit samodzielnie dodawaj, usuwaj, zmieniaj posiłki na jakie i kiedy tylko chcesz. Masz ochotę zwiększyć kaloryczność? Z FLEX to łatwe. Wybieraj też ilość posiłków: 3, 4 a może 5?
 

FLEX Mniam Fit - wybór każdego dnia spośród 20 posiłków.

Jeśli jesz posiłki z bliskimi zamówcie to co Wam smakuje spośród 20 dań każdego dnia, a my zadbamy o bezpieczne dostarczenie do Was pod wskazany adres.


Dla kogo jest opcja cateringu na dowóz Flex Mniam Fit?

Wiele firm cateringu dietetycznego, pudełkowego na dowóz w Polsce przygotowuje konkretne opcje różnych diet. Oznacza to, ze kiedy zamówicie daną dietę, posiłki będą przywożone według wyboru firmy i jej dietetyków. To nie wszystkim odpowiada, ponieważ nie każdy lubi wszystkie produkty spożywcze i wolałby wybrać w takich dietach pudełkowych na dowóz tylko swoje ulubione dania. Niestety w większości opcji cateringu pudełkowego na dowóz nie mamy możliwości samodzielnego wybory dań.

Wszystko zmienia opcja Flex firm Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na Dowóz.

Teraz nie musisz się już ograniczać do wyboru konkretnych diet z oferty firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Dzięki opcji Flex sami wybieracie z jakich dań ma zostać skomponowana Wasza codzienna dieta pudełkowa na dowóz do domu czy miejsca pracy.
 

Co to jest opcja Flex Mniam Fit?

Wprowadziliśmy do naszej oferty opcję „Flex”, która spowoduje, że klienci cateringu dietetycznego Mniam Fit nie będą musieli się ograniczać tylko do określonych diet w naszym menu. Nasi klienci mogą teraz samodzielnie, dowolnie skomponować swoje własne dania na cały dzień z proponowanych przez nas 20 dań.

Do wyboru codziennie są więc różne zestawy śniadań, drugi śniadań, obiadów, podwieczorków i kolacji. To oznacza, że klienci Mniam Fit nie muszą teraz wykupywać konkretnej diety z naszego menu, ale będą mogli dowolnie komponować swoje własne posiłki z dostępnych 20 dań w naszej ofercie.

Dzięki temu nasi klienci sami zdecydują co chcą codziennie zamówić spośród proponowanych 20 dań dietetycznych w opcji Flex firmy Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz. Teraz to będzie Twój wybór co chcesz codziennie dostać w swoim pudełku.

Postaw więc na wygodę, własny wybór bądź elastyczny i postaw na różnorodność z opcją Flex Mniam Fit. Sami ustalcie jakie posiłki chcecie codziennie dostać do domu czy miejsca pracy oraz samodzielnie określicie ich kaloryczność.
 

Przeczytaj również o naszych  Mniam Obiadach


Mniam Fit – najsmaczniejszy catering dietetyczny w Polsce

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz to, według klientów, którzy wypróbowali wiele innych tego typu propozycji najsmaczniejszy catering na dowóz, w restauracyjnym smaku, wśród tych jakie zdarzyło im się zamawiać w ramach cateringu na dowóz do domu czy miejsca pracy.

Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz przede wszystkim stawia na jakość naszych produktów spożywczych oraz ich smak.

Klienci Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz chwalą przywożone przez naszych kurierów dania nie tylko za efekt w postaci gubienia kilogramów w ramach wybranych diet. Podkreślają również niezwykły smak naszych dań i niezwykłą różnorodność potraw w ramach wykupionego pakietu.

Co ważne, nasze posiłki w formie cateringu pudełkowego nie powodują znudzenia wśród klientów, a raczej wzbudzają zachwyt smakiem i zadowolenie z ich urozmaicenia.
 

Kompleksowa opieka dietetyczna dla klientów Mniam Mniam Fit

Marka Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz do klienta realizuje kompleksową współpracę ze swoimi klientami. Oznacza to, że wszystkie diety Mniam Mniam Fit są dobrane, niejako „szyte na miarę” wymagań, oczekiwań osoby zamawiającej. Dzięki konsultacjom dietetycznym specjaliści Mniam Mniam rozpoznają potrzeby klientów w zakresie odżywiania i dobierają najbardziej odpowiednią dietę, aby klient uzyskał jak największą korzyść ze spożywania dań dietetycznych.

Dietetycy Mniam Fit posiadają do swojej dyspozycji doskonale wyposażone gabinety, w których znajdują się specjalistyczne urządzenia do pomiaru składu ciała

Diety, jakie znajdują się w ofercie marki to: dieta standardowa, dieta dla aktywnych, dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta wegetariańska i dieta wegetariańska z rybami, dieta ketogeniczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Warto również dodać, że dla klientów Mniam Mniam Fit, którzy kupują diety tej marki, konsultacje dietetyczne, przez cały czas trwania współpracy, są bezpłatne.

W celu umówienia konsultacji zadzwoń: 517-347-015 lub 516-434-701
 

Mniam Fit – catering dietetyczny smaczny jak dania w restauracji

Chociaż zbilansowane diety, pod potrzeby i cele klientów układają dietetycy firmy, to już samo wykonanie potraw spoczywa w rękach doskonałych kucharzy, którzy mają za sobą pracę w najbardziej renomowanych restauracjach w Warszawie i Trójmieście. Pracują w profesjonalnie wyposażonej, dużej (700 m2) kuchni, dzięki czemu mogą sprostać każdemu zamówieniu i praktycznie w każdej ilości.

Wszystkie potrawy wchodzące w skład diet Mniam Fit są gotowane jeszcze tej samej nocy, w której następuje pakowanie i dostawa. Tu żadne pudełka nie leżą wiele godzin w magazynie oczekując na wyjazd kuriera.

Posiłki muszą być bowiem nie tylko smaczne, ale również świeże. Nasze gotowe potrawy trafiają zaraz po przygotowaniu przez kucharzy do pakowania, a następnie samochodami z funkcją chłodni jadą od razu do klientów.

Mniam Fit Catering Dietetyczny kontroluje cały proces przygotowywania pudełkowego cateringu dietetycznego. Ponieważ firma posiada własną, profesjonalną, doskonale wyposażoną i spełniającą wszystkie wyśrubowane normy kuchnię, więc ma pełną kontrolę nad przygotowywaniem posiłków. Od ustalenia menu, zakupu świeżych i zdrowych produktów spożywczych, przygotowania posiłków, po ich pakowanie i dostarczenie do klienta. Takie możliwości zapewnia posiadanie własnej, doskonale zorganizowanej kuchni.

Jeżeli chcesz zamówić dietetyczny catering pudełkowy Mniam Fit Catering Dietetyczny możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza zamówień na stronie internetowej.
 

Dietę pudełkową na dowóz Mniam Fit można zamówić tu:  Zamów dietę Mniam Fit


Zobacz do jakich miast w Polsce dostarcza posiłki firma Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz: Warszawa, Legionowo, Tychy, Poznań, Sopot, Kowale, Malbork, Orneta, Płock, Pruszków, Katowice, Łódź, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Pieniężno, Marki, Umiastów, Sosnowiec, Kutno, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Elbląski, Braniewo, Janki, Kraków, Bydgoszcz, Gdańsk, Borkowo, Pasłęk, Stegna, Konstancin-Jeziorna, Wrocław, Toruń, Gdynia, Chwaszczyno, Frombork, Sztutowo, Augustów, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kłodawa, Wawrów, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Tarnów, Zakopane, Kołobrzeg, Koszalin, Leszno, Ostróda, Olsztyn, Konin, Gniezno, Kostrzyn, Starachowice, Radom.


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów