LATO z rabatem na diety! - 25% z kodem: LATO
Zamów dietę ze zniżką kod: LATO
  • Nie wiesz jak zacząć - napisz do nas
Blog

Aktualności

  • 15 Czerwca 2022

Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu edukuje dzieci z przedszkola

„Czym skorupka za młodu nasiąknie…” mówi dawne, polskie powiedzenie. Zgodnie z takim przesłaniem dietetyczki firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu spotkały się z dziećmi ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Tematem było oczywiście zdrowe odżywianie.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu codziennie dostarcza swoim klientom do domów, mieszkań lub miejsc pracy zdrowe, świeże i smaczne dania w formie pudełkowego cateringu, które codziennie opracowują profesjonalne dietetyczki.

Dlatego każdy klient ma pewność, że otrzymuje dietę pudełkową w daniami, które są odpowiednio przygotowane dla jego założeń.

To jednak nie wszystko. Dietetyczki Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu dzielą się swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania nie tylko z klientami firmy, ale również z dziećmi. Jak wiadomo im wcześniej dzieciaczki zrozumieją, że ważne dla nas jest to co jemy, tym mniej problemów zdrowotnych będą miały w przyszłości.

Dlatego nasze dietetyczki spotkały się z dziećmi ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

Dzieci podczas tego spotkania dowiedziały się, na czym polega praca dietetyka oraz poznały podstawowe zasady prawidłowego odżywiania a także zapoznały się z piramidą żywieniową.

Wspólnie z paniami dietetyk klasyfikowały produkty spożywcze począwszy od tych najzdrowszych i najbardziej wartościowych po te, które w odżywianiu mogłyby być wyeliminowane.

Panie dietetyczki tłumaczyły dzieciom, dlaczego należy ograniczyć słodycze i słodkie napoje a zwiększyć spożywanie owoców i warzyw oraz wody.

Spotkanie zakończyło się wspólnie przygotowaną pyszną i zdrową lemoniadą.

Co warto wiedzieć o Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu?

Przygotowując nasz catering dietetyczny na dowóz nie idziemy na żadne kompromisy. Tylko najlepsze i najświeższe składniki i produkty, z najwyższej półki, kupowane od lokalnych dostawców, przygotowywane z olbrzymią perfekcją przez naszych profesjonalnych kucharzy.

Rewelacyjny smak jak w restauracji. Zamawiając Mniam Mniam Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu masz pewność, że dostajesz potrawy o restauracyjnym smaku, przygotowane ze zdrowych, ekologicznych, najlepszych dostępnych produktów spożywczych. Czuwają nad tym codziennie najlepsi kucharze i profesjonalni dietetycy.

Nasze dania są zawsze świeże – przygotowywane nocą poprzedzającą dostawę do klienta. Rozwożone do odbiorców samochodami dostawczymi z opcją chłodni.

Więcej czasu dla bliskich z Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu

Catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu

Natłok zadań dnia codziennego poważnie ograniczy nasze możliwości, jeśli chodzi o kupowanie odpowiednich, zdrowych i świeżych produktów oraz przygotowywanie z nich odpowiednio zbilansowanych posiłków, które nie tylko zaspokoją nasze i naszej rodziny zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, ale też zrealizują nasze cele (redukcja wagi, zdrowe odżywianie, podniesienie odporności, zastrzyk energii na cały dzień).

Wyobrażasz sobie codzienne, poranne bieganie po potrzebne składniki na bazar czy do warzywniaka, a następnie, po pracy gotowanie obiadów, przygotowywanie kolacji? Gdzie czas dla dzieci, rodziny, dla Ciebie?

Nie musisz jednak rezygnować ze zdrowego odżywiania i jednocześnie możesz mieć zdecydowanie więcej czasu dla swoich bliskich i na realizację swoich pasji.

Tu z pomocą przychodzi oferta firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu na dowóz, która realizuje dostawy do domu zdrowych posiłków w formie cateringu pudełkowego. Codziennie rano, przed swoimi drzwiami znajdziesz eleganckie pudełko, w którym czekać będą na Ciebie smaczne, zdrowe, przygotowane według wskazanej przez Ciebie diety posiłki na cały dzień, czyli śniadanie, obiad i kolację plus oczywiście również zdrowy deser.

Nie musisz więc już się martwić o zakupy świeżych i zdrowych produktów i wymyślać z nich odpowiednich i smacznych posiłków. Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny w Elblągu zrobi to za Ciebie.

Możesz takie posiłki zamówić na cały dzień dla całej swojej rodziny i dzięki temu mieć więcej czasu dla nich i dla siebie!

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie się zdrowo odżywiać lub planujecie zadbać o swoje zdrowie, skontaktujcie się z nami.

Manager/obsługa klienta, tel: 516 434 701, e-mail: info@mniammniam.elblag.pl

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej dla siebie diety? Skontaktuj się z naszym dietetykiem - odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dietetyk - tel: 517 347 015, e-mail: dietetyk.mniammniam@gmail.com

Dietetyk jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Diety Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu zamówisz szybko i łatwo tu: https://mniammniam.elblag.pl/zamow/#/

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim


Artykuły spokrewnione

Zamów z promocją

Puk Puk! Tu rabat!

rabat -25%

kod: LATO

Zamów